Palette
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37f2dd675beafea94d72f869072dfebaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rama
0-7
0-7


Založen: 24.6.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2017 7:46 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ten sprej na odrosty taky mam a tuhle mě jedna kadernice strasila, ze uz ma několik pripadu, kdy po nekolikeré aplikaci spreje zacaly oněm ženam padat vlasy. No - nevim. Jestli ta kadernice spis nechtela, aby misto sprejovani chodily zakaznice casteji na barvu. Zabarvenou cesticku ocistim tamponen s pletovou vodou ( necham to chvili zaschnout, abych to nestahla i z vlasu, ale na nich to vetsinou drzi dobre).

Titanie, mne ted opravdu rostou nejrychleji za cely zivot. Ze se s přibývajícím vekem měni kvalita vlasů, to je tak nejak jasny, ale ten růst ..divný, no. Docela by mě zajímalo, zda je to zpusobeno temi sedinami, nebo necim jinym ...mělo by to byt pozitivni, ale vzhledem k tem odrostum ...zase nic moc Laughing

Edit: Mrkla jsem na net ...v tom odkaze se pise, ze ty sedive vlasy rostou opravdu o neco malo rychleji a já mam asi nejaky mensi extrem. No joo, co mi dalo prace, nez mi vlasy dorostly k pasu, to byly roky a roky peče, vim, ze jsem zde mnohym hnusne zavidela, že co měsíc to centimetr navic,zatimco u mě to bylo tak tak pul centimetr. A ted to mam naopak.

http://www.vlasy.cz/barva-a-sediveni-vlasu/


Ted jsem objevila toto:
https://www.colorwin.cz/
asi to taky vyzkouším i když málo odstínů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2017 1:03 pm    Předmět: Citovat

Rama - díky, pokud si tento sprej koupíš, určitě napiš, jak jsi spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2017 10:25 pm    Předmět: Citovat

Ilono - hm, tak koukám, že Murphyho zákony holt fungujou i u vlasů... Wink Ale třeba je to teď takovej extrém, že je to léto, a pak porostou jenom "o trochu" rychlejc a ne tak raketově. Ale nasadilas mi brouka do hlavy, že by mi předminule ta henna chytla dobře, akorát tak rychle odrostla (ale asi ne, mě spíš vadil ten zlatavej a málo červenej odstín a ten tam byl hned po hennování, teď už mám od "opravnýho" hennování zase dva tejdny a je to OK, ani blbej odstín, ani šediny se zatím nekonaj).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2017 9:12 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ilono - hm, tak koukám, že Murphyho zákony holt fungujou i u vlasů... Wink Ale třeba je to teď takovej extrém, že je to léto, a pak porostou jenom "o trochu" rychlejc a ne tak raketově. Ale nasadilas mi brouka do hlavy, že by mi předminule ta henna chytla dobře, akorát tak rychle odrostla (ale asi ne, mě spíš vadil ten zlatavej a málo červenej odstín a ten tam byl hned po hennování, teď už mám od "opravnýho" hennování zase dva tejdny a je to OK, ani blbej odstín, ani šediny se zatím nekonaj).


No ani nemluvě, v létě jsou ty odrostly po 4 týdnech hrozny, snad 13 mm, to jsem dřív měla za 2 měsíce.
Docela mě ale štve kvalita vlasů, co barvím na jiný odstín, pozoruji zhoršení...a nevím, čím to je. Tím, že se ty červené odstíny více vymývají? Nebo je to proto, že teď mi nedává kadeřnice barvu až do konců, ale jen na ty odrostly? Nebo právě proto, že mám víc s víc šedých vlasů a ty mají jinou strukturu....nebo vše dohromady....ach jo. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2017 7:10 pm    Předmět: Citovat

No, jako hlavního podezřelýho bych asi viděla tu jinou strukturu, ale jak říkáš, asi to bude ode všeho trochu... Evil or Very Mad Nicméně držím palce, ať aspoň po létě přestanou vlasy blbnout s tím expresním růstem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.