Knižní ukázky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 327, 328, 329  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d6bc01c495337269495365b0b104aa7aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2017 2:51 pm    Předmět: Citovat

Ja nahodou vim Very Happy Je to Muz jmenem Ove, cetla jsem ji pred casem, je dobra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 8:17 am    Předmět: Citovat

Je to tak - "Muž jménem Ove" od Fredrika Backmana. Ladyqueridě rovnou předávám pádlo. Smile Díky všem za účast!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 8:52 pm    Předmět: Citovat

Dekuji, se mnou to bude docela na dlouho - tento i cely pristi tyden dovolenkuju a mam omezeny pristup ke kniham i k internetu. Takze pokud ma nekdo neco zajimaveho po ruce, klidne se toho chopte, at nemusite cekat na ukazku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2017 9:28 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za trpělivost a zde je ukázka:

Jeviště muzea bylo ozdobené sochou Šivy - hinduistického boha stvoření a ničení a zanikání. V aromatických olejích plavaly hořící svíčky a hudba přítomné přiváděla do transu - všechny kromě mě, neboť já jsem měla, jakmile jsem si pečlivě prohlédla oblečení, které pro mě bylo vybráno, přesný plán toho, co předvedu. Teď, nebo nikdy: věděla jsem, že to je jediná šance v mém dosud bědném životě, během něhož jsem se musela stále někoho prosit o nějakou laskavost a případně se za tyto laskavosti odměňovat trochou sexu. Už jsem na to sice byla zvyklá, ale jedna věc je být zvyklá, a něco jiného je být spokojená. Peníze mi nikdy nestačily. chtěla jsem jich stále víc!
A když jsem začala tančit, pomyslela jsem si, že musím předvést něco takového jako tanečníci v kabaretech, kteří se jen tak pohybovali, aniž se snažili dát tomu nějaký smysl. Stála jsem na úctyhodném místě před diváky, kteří dychtili po něčem novém, ale neměli odvahu jít do určitých podniků, kde by je někdo mohl spatřit.
Oděv se skládal z překrývajících se závojů. Když jsem si sundala první, jako by tomu nikdo nevěnoval pozornost. Když jsem si ale sundala druhý a třetí, začali se lidé po sobě dívat. U pátého závoje se publikum plně soustředilo na tohle mé počínání, zajímalo je, kam v tom až dojdu, a nikoliv tanec. Dokonce ani ženy, s nimiž se občas můj pohled setkal, nevypadaly šokovaně ani rozčíleně, nejspíš je to dráždilo stejně jako muže. Věděla jsem, že v mé vlasti by mě okamžitě vsadili do vězení, ale Francie byla vzorem rovnosti a svobody.
Když došlo na šestý závoj, zamířila jsem k Šivově soše, napodobila jsem orgasmus, a strhávajíc si poslední závoj, vrhla jsem se na zem.
Publikum chvíli nevydalo ani hlásku, jako by zkamenělo nebo strnulo hrůzou, ale v poloze, v jaké jsem byla, jsem je nemohla vidět. pak zaznělo první "bravo" vyslovené ženským hlasem a vzápětí celý sál aplaudoval vestoje. Vstala jsem, zakrývajíc si jednou rukou ňadra a druhou pohlaví. Pohybem hlavy jsem poděkovala a vyšla jsem postranními dveřmi, u nichž jsem si takticky připravila hedvábný župan. Vrátila jsem se na jeviště a znovu děkovala za neutuchající potlesk. Usoudila jsem však, že bude lepší odejít a už se tam znovu nevracet: to bylo součástí mysteria.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 9:51 am    Předmět: Citovat

Jako obvykle se vůbec nechytám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 11:21 am    Předmět: Citovat

Dle obsahu ukázky bych tipovala nějaké fiktivní paměti Maty Hari. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2017 10:32 pm    Předmět: Citovat

Netuším ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2017 8:34 pm    Předmět: Citovat

Astrid míří správným směrem... Napovím, že se jedná o novou knihu a autor není neznámý, třeba se někdo trefí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2017 7:55 am    Předmět: Citovat

To je hrozně obecná nápovědka Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2017 1:28 pm    Předmět: Citovat

Môžem sa pripojiť k vám? Smile Asi viem čo to je, ale nie som si 100% istá... je to Špionka (Vyzvědačka) od Paula Coelha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 327, 328, 329  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.