Barvy, barvy, barvičky - chemickééé!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 84, 85, 86
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=90fd90296b5d26d935616c3c0454f416Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohli vám k prosvětlení vlasů přípravky Palette colour shampoo nebo Casting creme gloss?
Ano, jsem s tím velice spokojena
8%
 8%  [ 3 ]
Ano, je to ucházející
14%
 14%  [ 5 ]
Není to moc velká změna
37%
 37%  [ 13 ]
Vlasy mi to jen narezlo
22%
 22%  [ 8 ]
Nemohu si stěžovat, ale nějaký výsledek to nepřineslo
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 9:04 am    Předmět: Citovat

No peroxidy od barev bývají zbytečně silné, když, kup si nějakej slabší prý stačí i 6%. Ale jinak se držet návodu na krabičce a použít fialovej šampon. Ale zesvětlování bych nejspíš vložila do rukou nějaké dobré kadeřnice, nevím... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2017 12:52 pm    Předmět: Citovat

Kadeřnice nejsem, ale bez odbarvování to asi nepůjde, chceš znatelně světlejší barvu než máš teď. Minimálně to bych svěřila do rukou kadeřnici, první domácí pokusy s peroxidem nemusí skončit dobře.
V drogeriích mají všechno možné, na krabičkách bývá napsáno,co jsou zač. Permanentní barvy by měly být trvalé, naopak přelivy a polopermanentní barvy se časem vymyjí, ale nelze se na to úplně spolehnout - někdy se přelivu už nezbavíš a trvalá barva je hned pryč nebo vůbec nechytí.
Na zadní straně jsou (alespoň u některých značek) orientační ukázky toho, jak barva chytne na různě tmavé vlasy. Můžeš si tak udělat nějakou představu, jak bude výsledek vypadat, ale ber to s rezervou. Uvnitř je návod, co se má s obsahem krabičky dělat, není složité se ho držet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá srpen 11, 2017 4:17 pm    Předmět: Citovat

Kayo - pokud bys chtela barvu vlasů, co mas v galerce, bylo by lepsi nechat to na kadernici. Bude nutne zesvetleni a asi i nasledne tonovani...pokud by ses do toho pustila sama, neni jiste, co z toho nakonec vyleze.
Barvy v drogerkach jsou prepigmentovane, aby chytly na kazdy typ vlasů a konecny vysledek muze byt ledasjaky.
A co se tyce odrostu - ty je nutné dobarvovat minimalne jednou za 6 tydnů, ale spíš i časteji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2017 10:29 pm    Předmět: Barvy Wellaton Citovat

Ahoj, nemáte zkušenosti s barvami Wellaton ve žluté krabičce? Jde mi o to, jestli dobře chytají, zvlášť na šedivé vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saruli
21-40
21-40


Založen: 30.11.2016
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so září 02, 2017 7:26 pm    Předmět: Re: Henna a šediny Citovat

citace:
Přeji hezký den a reaguji na neúspěšné pokusy s hennou. Já pokusů vyzkoušela hodně, zkoušela jsem přidávat kde co, barva vyšla vždy hezky, ale odrosty stále vidět. Teď používám způsob, který u mne funguje.


Dík za odpověď a snahu pomoct návodem, ale já mám bílých vlasů cca 85 %, z toho většinu na temeni a bocích, takže moje nespokojenost z barvení hennou plynula z faktu, že ať jsem si plácla na hlavu jakoukoli jakkoli zakletou do názvu slibujícího nečervenost, vždycky jsem byla do červena jak lampionek. Což mi k pleti a očím nesedí.

Teď používám tyhle olejové netrvalé barvy s občasnou následnou regenerací blond hennou (jen z obovaty a bylinek, bez pravé červené henny) a ujde to. Vymývá se obojí, bylinky i olejové barvy, ale barva do červena netáhne, nesvítí to nepatřičností barvy, není to jednolité a působí to (snad) i docela přirozeně.


Naposledy upravil saruli dne so září 02, 2017 7:29 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 84, 85, 86

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.