No Poo mytí: Lávová zem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 122, 123, 124
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b53c60b13a832a19d226e6a5b7394cbbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2017 11:23 am    Předmět: Citovat

Lávovka je fakt super až na to, že mám po ní docela silně lupy. Pídila jsem se po čem by to mohlo být a určitě je to ona. Crying or Very sad Vlasy krásný, vydrží i tři dny v pohodě, ale hned druhej den se začnou dělat lupy a můžu se uškrábat. S tím asi nic nehne, co? Sad
PS: Docela dobře mi sedí jako suchej šampon, takže uplatnění určitě mít bude, ale po těch účincích se mi už teď stýská, jenže za ty hromady lupů to nestojí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eidwin
8-20
8-20


Založen: 10.8.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st květen 03, 2017 12:31 am    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem z nopoo shopu, eko-kozy a z kosmetických surovin.
Přišlo mi to stejné, jen jeden byl jemněji nemletý.. mám pocit že z těch kosmetických surovin. Každopádně, je to jediné co my kdy na vlasy sedlo.
Skvělý je i od urtekramu, na tom jsem začínala.
Doporučuji pro rychle mastící se vlasy, suché vlasy mnohem více vysuší. S ním mi stačí si umyt vlasy co 4 den, což je můj rekord Very Happy(pamatuju na doby, kdy jsem musela mýt každý). Výhoda je, že se s tím dá skvěle umýt i tělo nebo jako pleťová maska.. takže 3v1 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2017 8:53 am    Předmět: Citovat

Zkusila jsem zelený jíl použít i jako suchý šampon a je bezkonkurenční - pokud jsou tedy vlasy před použitím jen lehce mastné a jeté, myslím, že na echt mastnotu by vliv takhle neměl. Na netu psali, že stačí jen prsty zajet do nádobky s jílem a pak těmi "ojílenými" prsty promasírovat pokožku hlavy, jenže já nekupuju jíl namletý, nýbrž v podobě malých hrudek, takže jsem si ho musela nastrouhat a výsledný píseček není tak pudrově jemný, takže si tenhle nastrouhaný jílový sucháč klepu v malém množství z nádobky od Amicy přímo na hlavu a dobrý. Nemusí se vyfrotýrovávat ručníkem, jen pak vlasy pročísnu kančákem a hotovo, vlasy jsou objemnější, odmaštěnější a nikde ani stopy po zbytcích jílu, jako to bývá u klasických bílých sucháčů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 6:05 pm    Předmět: Citovat

Mám dlouhou zkušenost se zeleným jílem na pleť i vlasy a rozhodla jsem se teď ozkoušet i jíl marocký. Všude je velmi vychvalovaný a minimálně na vlasy nejvíc doporučovaný, tak jsem do něj šla celkem s očekáváním a za mě teda zklamání. Vlasy samozřejmě dobře umyje, pokožka hlavy není podrážděná, ale vlasy jsou po něm jakoby víc obnažené než po jílu zeleném, mnohem více elektrizují, objem se taky kvůli elektrizování zrovna nekoná a už druhý den jsou vlasy celkem dost mastné. Na pokožku ksichtu mě taky nenadchnul, nemám po něm pocit dokonalé čistoty jako u jílu zeleného. No, mám tu ještě půl kila toho marockého zázraku, takže ho určitě ještě někdy prubnu, minimálně pro něj najdu využití jako suchý šampon, ale musím říct, že za mě teda rozhodně vede zelený jíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 122, 123, 124

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.