Vliv hormonální antikoncepce na kvalitu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=019f3bf6ca83b2c6aa3eb4c29a1c182cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
derbis
21-40
21-40

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 8:23 am    Předmět: STOP antikoncepce - priserne padani vlasů Citovat

Zdravím, beru HA pres 10 let a kdyz prasky vysadim, zacnou mi vlasy padat v tak silenem mnozstvi. Posledni pauza a pres polovinu mych vlasu bylo pryc. Denne priserne mnozstvi vlasu bylo vnivec. Jak to řešíte vy? Má někdo ten samý problém? Lékař mi doporučil donnuhair,ale nepomohla. Přemýšlela jsem nad B-complex, Dm vitaminy na vlasy, panthenol v tabletach. Opět plánuji seknout s HA,(pred 2 lety jsem po 8 mesicich priserneho padani radeji vzala prasly zpet) ale bojím se,aby mi na te hlave neco zustalo. Urcote toto resi spousta lidi. Prisel na to nekdko? Alpecin, Biohar,Plantur......pomohlo uz nekomu neco? Jsem zoufala Sad Sad Sad Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 9:52 am    Předmět: Citovat

Silnější už je jenom Revalid. Je schválení SUKLem jako lék. Pokud nezabrala donnahair na má smysl brát bečka nebo pan ten ok samostatně.

Ale spíš bych se zaměřila na hormony. Takže čaj nebo kapky pro správní fungování ženského těla.
derbis
21-40
21-40

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 5:07 pm    Předmět: Citovat

Me napadlo, zda neexistuje neco, jako slabe hormony, aby telo po vysazeni nemelo takovy abstak. A nereagovalo silenym vypadavanim vlasu. Strasne se bojim ty HA proto vysadit

Ty hormony jsou fakt svintvo. Kdybych to byvala vedela tenkrat
wensdy

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 5:31 pm    Předmět: Citovat

Neexistuje. Existují prášky na srovnání cyklu. bere se 12 tablet v době ovulace a je to taky docela záhul. Dává se to fakt už v případech, kdy cyklus nefunguje delší dobu.
Používala jsem po narození druhého syna ženské kapky od grešíka a byly dobré.

ještě mě napadlo přidat "multivitamínům na vlasy" kolagen. Ten v nich napříč všema firmama chybí a je důležitý pro tvorbu keratinu.
derbis
21-40
21-40

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2017 6:26 pm    Předmět: Citovat

Ja si o tom prectu vice. Zkoumam i ruzne varianty tech prasku, zda si ne hat preba slabe 15tku, brat 10 mesicu, vysadot na 2 mesice. Ted mam 30tku. Dienille. Radeji bych prasky brala dal, samozrejme, je to pohodlne. Ale verit ci neverit '- ze je jedno jak dlouho ha bere a ma stejnou pravdepodobnost poceti casem. Je takovyxh clanku, ze spousta lidi v pohode otehotnila, ldyz vysadily. Zatim nechci doite,ale jde o to, ze bCh za par let mohla chtit. Bez ha - vime ty nevyhodny. A s ha tez zname vyhody. Ach jo. To je hrozny!!! Takze nechat, ci vysadit? Ci brat slabe s pauzami!!!
Titania
~ Strážkyně tématu ~

PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 11:07 am    Předmět: Citovat

Mohla byste z přírodních věcí zkusit pupalkový olej, ten by měl obecně pomáhat na nerovnováhu estrogenu. Mně třeba kdysi dost dobře srovnal menstruaci, se kterou jsem měla i několik let po vysazení HA problém - tak třeba by to zabralo i na ty vlasy. Horší je, že takové ty kapsle kupované v lékárně mi neudělaly nic, pomohlo až to, když jsem se několik měsíců/let poté nechala přemluvit, abych zkusila jíst denně lžičku čistýho pupalkovýho oleje (brala jsem od Hadka). A musím podotknout, že jak mi většina olejů na vnitřní použití nijak nevadí, tak tenhle mi fakt nechutnal - ale přemohla jsem, postupně jsem do sebe nasoukala 200 ml (každej den kávová lžička a rychle zajíst/zapít) a problémy se upravily.
Samozřejmě výsledek nezaručuju, každej jsme jinej, ale za pokus to nejspíš stojí. Protože vzhledem k tomu, že nezabíraly ty preparáty, o kterých píšete, tak má Vaše tělo nejspíš všech těch látek, které doplňují, dostatek, a problém spočívá právě v těch hormonech.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

Přejdi na: