Pánská móda - co se ženám líbí na mužích :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e95aa8f47501a4d2f4ee62bb92189c6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Jasný, já bych mu je nevyhodila nebo nijak nezničila - zas tak strašný nejsou, nevadí mi, když v nich jde se mnou třeba navýlet do přírody nebo na houby, ale vadí mi, když v nich jde na oslavu narozenin a nějakou návštěvu, pač vypadá jak hastroš... Ale vzhledem k tomu, že nemá žádné jiné teplejší na zimu, tak tahá furt tyhle - a já ho nemůžu přimět k tomu, aby si vybral nové - protože prostě sama bez něj se bojím mu ty kalhoty koupit (aby se líbily, aby byly pohodlné, měly všechny požadavky, co na kalhoty má apod...) Tak jsem čekala radu, jak ho přimět si přikoupit a vybrat ještě jedny navíc... (a ty druhé ať si nehcá klidně "na lítačku", na doma, apod.)


Tohle jsem zatím řešila jen u košile, vzala jsem si tajně ze šatníku vzorek a lítala po obchodech, než jsem našla dostatečně přesně stejnou. V případě, že by nesedla, bych ji šla vyměnit za jinou, případně za něco pro sebe.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marci
81-160
81-160


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 1:10 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem chlapy doma tři,jen starší syn byl ochoten jít si koupit oblečení.Dvěma ostatním jsem celou dobu od bot,přes,ponožky atd vše kupovala já.Bylo to náročný,někdy jsem šla dotyčný hadřík mněnit třikrát.Lalaith dostat chlapa do obchodu je někdy dost obtížnej manévr! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 3:15 pm    Předmět: Citovat

alebo skúste ísť len tak nevinne do nejakého šoking centra, tam sú aj kníhkupectvá, technické obchody a pod.. no a potom nohavice Very Happy
(i keď ja nerada nakupujem, napr topánky a nohavice, z toho ma ide poraziť. pre seba, podotýkam Laughing ) tak teraz neviem na čiu stranu sa postaviť Razz
ale ako som spomínala, tričká a podobné veci, v tom nevidím problém, keď kupuje žena. nejaké obyčajné, to asi aj chlap ocení, keď mu príde až pod nos a nemusí chodiť do obchodu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ameli
8-20
8-20


Založen: 12.12.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 2:09 pm    Předmět: pánská móda Citovat

Western teda taky moc nemusímSmile Na mužích mám ráda, když se oblíkají spíše elegantněSmile Jako třeba pan božský ze seriálu Sex ve městěSmile Přesně takový chlap má u mě šanci, trošku arogantní, zábavný, chytrýSmile Moc se mi třeba líbí nová kolekce od klingel. Svetry a polokošile.. jojo to je moje:) Snad odkazem nikoho neurazím.. tady je http://www.klingel.cz/shop/P-nsk-m-da/group/4884412/Panska-moda.g4884412.0.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petik.k
0-7
0-7


Založen: 25.9.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po září 25, 2017 4:20 pm    Předmět: Citovat

Džíny a tričko s kapucí ! a hlavně když krásně voní Twisted Evil chtěla jsem vložit fotku toho mýho kocoura, ale nějak to nejde?! Shocked když poradíte, dodám OSmile tak aspoň to tríčo Cool https://www.bolf.cz/product-cze-48843-Czarny-t-shirt-meski-z-nadrukiem-Denley-357.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2017 7:39 am    Předmět: Citovat

Měl bych dotaz- vyplatí se nakupovat u Tchibo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2017 10:29 am    Předmět: Citovat

Treba trochu dávať pozor, ale veľmi často áno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2017 3:56 pm    Předmět: Citovat

a nač si mám dávat pozor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2017 10:23 am    Předmět: Citovat

Na materiálové zloženie (už sa mi stalo že veľkým nápis biobavlna a malým 5 perc. bavlny - iste bola bio Smile a 95 polyester) a veľkosti. Čo sa týka pánskych vecí, čo kupujem manželovi, tak spravidla ponožky, spodné prádlo, aj tričká/mikiny/svetre zvyknú sedieť, aj keď treba rátať s tým, že je to nemecká "značka", tak rátať skôr že je to trolinku väčšie, ale minule som mu kúpila pyžamá a boli väčšie tak o dve čísla:))).
Našťastie nerobia problém s vracaním, teda spodné prádlo som ešte nevracala, aj tie pyžamá sa nejako v rodine upotrebili, ale ak niečo netrafím sebe, alebo deťom, je to jednoduché, rýchle a s úsmevom. Ak si to objednám na predajňu, tak ak sa mi niečo nezdá, tak to tam vyskúšam a trebárs vôbec nepreberiem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2017 3:40 pm    Předmět: Citovat

Jaké značky pánských parfémů jsou podlole vás pro ženy nejpřitažlivější?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.