Pozdrav a dotaz na chochol

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3c88d1e22e4f77e4673aaf0d18cae20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
papuchalka
0-7
0-7


Založen: 14.10.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2017 10:51 pm    Předmět: Pozdrav a dotaz na chochol Citovat

Zdravím všechny, zaregistrovala jsem se na tomhle fóru protože jak se vlasy prodlužují tak s nimi začínají různé problémy, a právě teď jsem nenašla odpověď ve videích na Youtube (resp. najdu jen rady pro černošky které používají extensions) pročež jsem začala hledat a nakonec jsem našla tuhle stránku.

Před pár lety se mi stalo že jsem se přestěhovala někam kde jsou drahé kadeřnice a tím se mi jaksi začaly prodlužovat vlasy, takže je teď mám víc než do půlky zad. Vzhledem k tomu že jich mám mnoho tak se nesplétají úplně triviálně, čímž se dostávám k mému problému:

NA KONCI COPŮ MI ZBÝVÁ CHVOST DELŠÍ NEŽ 5 CM
Nějaký trik jak ho v délce omezit?
Nebo jak je schováváte když chcete copy přišpendlit nahoru na hlavu?

Toť zatím vše Very Happy

EDIT:
Vlastně ne, ještě jeden dotaz, jaký je váš názor / zkušenost ohledně nošení copu dnem i nocí? Když jsem posledně měla dlouhé vlasy (jako děcko) tak máma tvrdila že musí být rozpuštěné buďto ve dne nebo v noci.
Holandský cop nebo dva (v obou případech spíše utažené přes den) a k tomu volný cop přes noc, myslíte že je to v cajku? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2017 1:12 pm    Předmět: Citovat

Keď mám v noci zopnuté vlasy - akokoľvek - ráno ma bolí chrbát. Plus si myslím, že aj korienkom prospieva, keď nie sú vlasy stiahnuté. Ale keď to máš len tak navoľno a spí sa ti tak pohodlne, nevidím problém.

Ten koniec copov mi uniká, v čom spočíva problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papuchalka
0-7
0-7


Založen: 14.10.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2017 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já mám přesně opačný problém, když mám rozpuštěné vlasy tak mám tendenci si na nich ležet, pak se v polospánku nepřekulím, většinu noci v jedné poloze a nic moc...


Zkusila jsem tady nahrát obrázek toho copového problému, snad se to povedlo:

http://dlouhevlasy.cz/galerie/mimo-tema/offtopic-grafika-a-kresby-/muj-problem-1.html

No prostě když mám copy které visí po zádech tak to není problém, ale když si je chci nějak připnout nahoru na hlavu, tak co s těmi konci? Pokud se dívám jak to někdo dělá na videu (crown braid, halo braid, milkmaid braids) tak má na konci zpravidla pár chlupů, které samozřejmě snadno schová.
Ani nevím pod jakým heslem tenhle problém hledat, když hledám "hide braid ends" tak najdu černošky které si zakončují chemlon, když hledám "tuck braid" tak jsou to lidi co si schovávají konec francouzského copu (absolutně nechápu jak to někdo dokáže Shocked)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2017 1:46 pm    Předmět: Citovat

Aha...keď mám voľný drdol, tak to ležérne nechám trčať, keď to chcem mať dokonale upravené, tak kopa drobných kovových sponiek a popripínať pod to.

Tú noc podľa mňa rieš tak, aby ti to bolo čo najpohodlnejšie a na reči ostatných sa vykašli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.