Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 368, 369, 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6bbefb62f4ae41045b7c5cf8c316c06cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Dituse
0-7
0-7


Založen: 5.9.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 12:07 am    Předmět: Henna a následná péče Citovat

Ahoj, přemýšlím nad nabarvení svých vlasů hennou, protože mám dost slabé a poškozené vlasy. Jen nevím, jak pak na vlasy budou účinkovat všechny mé olejičky, masky apod. když henna vlas zcela obalí?
Předem všem děkuji za reakce Smile!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaRichtářová
0-7
0-7


Založen: 6.9.2017
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st září 06, 2017 11:36 am    Předmět: BARVENÍ HENNOU Citovat

Ahoj holkyy Embarassed teď jsem poprvé začala s hennou, jaké máte zkušenosti vy?Smile Která je nejlepší a jestli se vlasy opravdu časem zlepší a zacelíSmile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 7:20 am    Předmět: Citovat

Myslím že na následnou péči hennování významnější vliv nemá. "obal" henny je propustný, takže veškeré vodičky, oleje a masky se do hennovaného vlasu dostanou stejně tak, jako do nehennovaného.

Snad přímo po hennování mohou být vlasy trochu sušší. Dej jim tak dva dny, henna se musí trochu ustálit, pak je hydratuj nějakou domácí maskou, která ale nebude obsahovat oleje (ty mají tendenci čerstvou hennu stahovat). Tady na fóru najdeš spoustu receptů.

Pokud si vlasy nahennuješ a chceš aby ti henna vydržela, mrkni na nějaké šampony se šetrnějším nebo žádným sulfátem (šampony, které nebudou mít ve složení Sodium Lauryl Sulfate nebo Sodium Laureth Sulfate, namísto toho raději Sodium Coco Sulfate).

Hennované vlasy jsou těžší, takže jakýkoliv účes pak bude hůře držet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 7:26 am    Předmět: Citovat

Co se výběru henny týče, záleží, jakou chceš. S hnědými zkušenost nemám, s bezbarvými minimum, ale pokud chceš použít měděnou, několik tipů mít budu.

Osobně jsem si oblíbila hennu od Indian Natural Hair Care, ty jsou super. Mezi mé oblíbené patří ještě BAQ (Body Art Quality) henny, které barví sytě a do červena. Špatná nebyla například Zarqa.
Po těchto hennách jsem měla vlasy opravdu silné a zacelené. Pochopitelně, neočekávej zázraky po prvním barvení. Výsledky se dostavit mohou, ale teprve až dlouhodobějším používání poznáš, jak se kvalita Tvých vlasů změnila.

Ve vláknech je tu hodně opěvovaná Lamda. Ta mi třeba vůbec nesedla. Špatně se mi nanášela, špatně chytala, málo barvila a byla vyloženě oranžová.

Co se týče tolik profláklé DM henny, z tou zkušenost nemám, ale kvůli nejasnému složení v poměru ceny a množství a ceny a kvality bych do ní nešla.
Nemálo proslulá je i HenneColor. Pokud chceš měděný odstín henny, tedy pouze čistý prášek, určitě existují daleko lepší henny, než tato. Co se barevných týče, moc zkušeností nemám, ale vím, že lezou dost do zrzava, bordový odstín se pak do zrzava rychle vymývá.

Značek henny je nespočet a snad o každé je tu samostatné vlákno. Pročti si je, koukni do gelerek uživatelek, porovnávej a sama zkoušej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Red Sonja
8-20
8-20


Založen: 20.10.2017
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2017 10:56 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Blondorezka napsal:

A jakou máš barvu vlasů? Já někdy přidávám citron.


Eee citron..fujfujfuj!!!Jsem mela posledne ta presusene vlasy, byly hnusne jeste 5 dni potom. Ten pomeranc je asi min agresivni..barvu mam rezavou, puvodne takovy trapny blond.. Laughing koukni do profilu co z henny na mych vlasech vylezlo Wink


Dobrý den,

a vy používáte čistou Hennu nebo nějaký odstín, mohu-li se zeptat?
Děkuji moc a přeji hezký den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2018 5:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, budu asistovat kamarádce při barvení směsí henny a cassie a sháníme ingredience. Nemám vůbec žádný odhad, nevěděl by někdo, kolik prášku je přibližně potřeba na husté vlasy po pás?

Samotná cassia by lákala i mě, ale na hlavě mi roste světlá a relativně studená blond a do zlatova bych šla nerada, takže mám smůlu, viďte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2018 7:51 pm    Předmět: Citovat

Ja dávam na také vlasy 1 balenie Santé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2018 11:51 am    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Samotná cassia by lákala i mě, ale na hlavě mi roste světlá a relativně studená blond a do zlatova bych šla nerada, takže mám smůlu, viďte?

Pokud už budeš mít cassii po ruce, tak jí můžeš otestovat na vyčesaných vlasech (příp. zkusit nějaký zastrčený pramen). Protože jestli si to dobře pamatuju, tak cassia má barvit naprosto minimálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2018 6:33 pm    Předmět: Citovat

Díky za rady. Využít vyčesané vlasy je dobrý nápad, ten vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaduzaMeduza
0-7
0-7


Založen: 4.6.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2018 4:30 pm    Předmět: vysušené vlasy po henně Citovat

Ahoj, mám dotaz - po henně mám vysušené vlasy a oleje mi nevyhovují a jogurt do henny moc nepomohl..co na hydrataci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 368, 369, 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.