přírodní šampon

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7d401f54fe4ae8102d90cc0421b0c4fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
adel96
0-7
0-7


Založen: 3.11.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2017 3:07 pm    Předmět: přírodní šampon Citovat

Ahoj holky, přešla jsem na přírodní šampony. je to cca 14dní a vlasy jsou hned po umytí splihlé a mastné, myslíte že je to těma přírodníma šamponáma? Mám jemné a řidké vlasy, vždy jsem musela mít každý den ale vydrželo mi to do dalšího umytí ted vlasy umyji a když uschnou tak už jsou taková neobjemné nic. Používám Hristinu-na podporu růstu vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 10:31 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.
Klasické šampony mají celkem agresivní mycí složky, na což pokožka hlavy může reagovat přílišným maštěním (aby se to vyrovnalo). Při přechodu na přírodní šampony může chvilku trvat, než se to srovná (myslím, že se obvykle uvádí tak 14 dní).
Do té doby to můžeš zkusit regulovat suchým šamponem. Jestli máš tmavé vlasy, tak můžeš zkusit kakao nebo čokoládový puding. Jinak asi jedině škrob. Příp. profi z drogerky. Je tu o tom celé vlákno:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=666
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.