Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 181, 182, 183
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ea053e2767b301171f1abf4c8073203Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beldarana
8-20
8-20


Založen: 18.9.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 5:51 am    Předmět: Citovat

Noroelle napsal:
Nemáte někdo zkušenost jak s Profesional balzámem pro dlouhé vlasy Beautiful Long, tak s Oil Repair? Který z nich vám přijde lepší? A má někdo srovnání s kokosovým mlékem s broskví? Z Baley používám jen deodorant a to mléko, které mi přijde fajn, ale ráda bych místo něj vyzkoušela něco jiného. Smile Je ta řada Professional lepší než ty jejich "obyč" kondicionéry?


Porovnání nenabídnu, ale před tím jsem měla tu zelenou řadu s tea tree olejem, a dobré. díky ní si mohu mýt vlasy v intervalu 5-7 dní. Před tím 3-4 dny bylo maximum teď jsem si pořídila tu řadu na dlouhé vlasy, a pro má vlasy zatím vyhovuje. jediné co mi vadí je celkem dost intenzivní vůně. cítím jí i po několika dnech. Takže pokud nemáte ráda intenzivní vůni jakoby po růžích tak to nebude asi nic pro vás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st květen 10, 2017 10:15 pm    Předmět: Citovat

Noroelle napsal:
Nemáte někdo zkušenost jak s Profesional balzámem pro dlouhé vlasy Beautiful Long, tak s Oil Repair? Který z nich vám přijde lepší? A má někdo srovnání s kokosovým mlékem s broskví? Z Baley používám jen deodorant a to mléko, které mi přijde fajn, ale ráda bych místo něj vyzkoušela něco jiného. Smile Je ta řada Professional lepší než ty jejich "obyč" kondicionéry?

Ten růžový balzám na dlouhé vlasy jsem kdysi měla a byl dobrý a mně voněl krásně. Jemně po růžích, ale jako jo, chemicky. Už hodně dlouho mám olejíček z této řady a ten je fakt výborný, sedí mi víc než Kerastase (velkej oranzovej krám)!
Mléko kokos + broskev je taky výborné, mám asi 3. - 4. balení a super!
Co se týče porovnání profesionální řady a té obyč, tak z té profi jsem měla fialový a červený kondicionér a ještě teda ten růžový a seděl mi jen ten růžový, ostatní spíš nic než moc. Ta obyč řada tak jakože ujde, neurazí, ale nic nepokazí. Na rozdíl od profi fialoveho a červeného kondicioneru, ty fakt ne, hlavně ten červený, ten mi jako OPRAVDU nesed.
Mám suché vlnité vlasy, dlouhé asi do pasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2017 1:59 pm    Předmět: Citovat

Tak musím říct, že balzám Professional Beautiful long je moc fajn, akorát cítím, že jak jsou vlasy uhlazené, tak aby časem nezačaly třeba plihnout. Ale pro mě asi pořád lepší než balzámy od Alverde, které mi přišly skoro k ničemu, nehydratovaly a prostě, jakoby nic nedělaly. Smile Časem se možná vrhnu na to sérum se stejným inca olejem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2017 7:27 pm    Předmět: Citovat

Vřele můžu doporučit sérum Beautiful Long Cool Složení je extrémně silikonové, ale už jsem si nevěděla rady s rozčesáváním. Nepomohlo ostříhání, masky, časté česání, oleje, prostě nic, tak jsem "klesla" až k silikonům (jinak jsem dost přírodní žena Laughing ). Vtírám ho po mytí (1x-2x týdně) od uší dolů, narozdíl od rostliných olejů to s ním nemáte šanci přehnat, vždy se všechen vsákne, nemám pocit zplihlých těžkých vlasů ani se nemastí víc než obvykle. Hlavním zázrakem je pro mě bezproblémové česání, nedělají se mi uzlíky ani dredy a výhodou je lesk a hebkost. cena/výkon perfektní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2017 8:43 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem jako dárek krém na podporu kudrlin v oranžovém balení. Měla jsem už v tomto oranžovém balení sprej, ten byl bez silikonů. Ale s tímhle krémem nemám zkušenosti a na etiketě to napsané není. Máte s tím někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 4:50 pm    Předmět: Citovat

Noroelle napsal:
Tak musím říct, že balzám Professional Beautiful long je moc fajn, akorát cítím, že jak jsou vlasy uhlazené, tak aby časem nezačaly třeba plihnout. Ale pro mě asi pořád lepší než balzámy od Alverde, které mi přišly skoro k ničemu, nehydratovaly a prostě, jakoby nic nedělaly. Smile Časem se možná vrhnu na to sérum se stejným inca olejem.


...a má to -cony...?

Plihnutí se právě docela bojím. Ted' intenzivně olejuji - vždy třeba 6-8 h před mytím, takže se vlasy "neumastí", ale právě hledám balzám/sérum, které bych mohla používat pravidelně i během "nemycích" dnů, jenom na uhlazení (drdoly a copy).
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 181, 182, 183

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.