Je tu někdo plešatý, kdo přemýšlí nad transplantací vlasů?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a43ea41562b004c6dad0fddbb28c782eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plecka@centrum.cz
0-7
0-7


Založen: 29.11.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 12:07 am    Předmět: Je tu někdo plešatý, kdo přemýšlí nad transplantací vlasů? Citovat

Ahoj,

mám problémy s alopecií, už několik let. Je, jak já vám vlasáčům závidím! Není tu někdo s podobným problémem? Váhám nad transplantací vlasů. Nebo máte někdo přímo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2017 3:07 pm    Předmět: Re: Je tu někdo plešatý, kdo přemýšlí nad transplantací vlas Citovat

plecka@centrum.cz napsal:
Ahoj,

mám problémy s alopecií, už několik let. Je, jak já vám vlasáčům závidím! Není tu někdo s podobným problémem? Váhám nad transplantací vlasů. Nebo máte někdo přímo zkušenost?


Ahoj, pomalu plešatím asi od 21 let, nejdřív to člověka štve a i se za to stydí,
sem tam je ochotný se pro hloupou poznámku na jeho adresu poprat, časem doby si na to zvykne a pak mu to ani nepřijde... a jak léta běží, plešatí člověk stále více a více a to, co šlo zakrýt, už pak moc nejde... ale o transplantaci jsem nikdy neuvažoval.
Je to dost drahé a myslím si, že to za ty peníze nestojí... kamarád na to šel, stálo to majlant, vypadalo to i dost blbě a stejně to za pár let pokračovalo dále...
Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plecka@centrum.cz
0-7
0-7


Založen: 29.11.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 3:10 pm    Předmět: Citovat

Aha, díky za zprávu @Clondyk

Můžu se zeptat, kde byl, abych se případně vyvaroval?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 3:35 pm    Předmět: Citovat

plecka@centrum.cz napsal:
Aha, díky za zprávu @Clondyk

Můžu se zeptat, kde byl, abych se případně vyvaroval?


Bohužel nemohu, již je několik let tam, odkud není návratu... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plecka@centrum.cz
0-7
0-7


Založen: 29.11.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 11:30 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
plecka@centrum.cz napsal:
Aha, díky za zprávu @Clondyk

Můžu se zeptat, kde byl, abych se případně vyvaroval?


Bohužel nemohu, již je několik let tam, odkud není návratu... Crying or Very sad


Je, tak to mě mrzí. I tak dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plecka@centrum.cz
0-7
0-7


Založen: 29.11.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2017 11:34 am    Předmět: Narazím tu na někoho? Citovat

Hledám pátrám a přemýšlím o transplantaci v Turecku. Přivedlo mě na to pár článků, třeba https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/muzi-s-ovazanymi-hlavami-v-centru-istanbulu-mesto-je-mekkou-vlasove-transplantace-_201608061430_imanour

Našel jsem tuhle službu http://www.transplantacevlasuturecko.cz/ - nemáte s tím někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.