Suché šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76ba36bcca8db96af6635b4a46a9f3e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 8:42 pm    Předmět: Citovat

Napadlo to jednoduše - zmínil jsem, že se na DV mluvilo o pudinku jako o možném suchém šamponu, ale nikoho nenapadlo řešit, že to má barviva. Jinak je to od Dr. Oetkera s označením ,,Naturamyl" (firma, kterou Oetkeři kdysi koupili). Nevím, jestli jsou i na Slovensku.
Máma má přirozeně takřka kovově stříbrné šediny, takže ta jemná zlatá tam byla dost vidět, i když se vlastně jednalo jen o jemný nádech. Spíš mě zarazilo, že se to nevymilo. Jo, a taky se nechytla zdaleka všude (to asi souvisí s tím, kde to na hlavu nasypala ve větší koncentraci).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 3:28 pm    Předmět: Citovat

Vďaka, kuknem, mne by to pomohlo predĺžiť hennovacie sessions, tá zlatistá na tých pár zablúdených šedinách by ich presne akurát skryla (potom budem hlásiť, čo urobila "henna" spolu s potravinovým farbivom. Laughing
(Inak teda tie nápady, čo na hlavu tu, úžasná tvorivosť Smile , mnohokrát mi to propomína otázky ktoré kladiem svojmu mladšiemu: Ako ťa napadlo kusnúť do mydla? Ako ťa napadlo nakrémovať vitrínu? Ako ťa napadlo vysypať si múku na hlavu Laughing ?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2017 4:53 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Tak jsem už stihla přečíst celé vlákno a rozhodla jsem se spreje odpískat a zkusit pudink. Smile


Ale vždyt' to je v pohodě, pudink je vlastně ochucený škrob. A škrob (at' už rýžový, nebo třeba solamyl Very Happy) je hlavní složkou všech sucháčů .

A navíc tím ušetří i peněženka, já už používám cca 2 roky. (Skladuju vždy v použitých lékovkách od Biosilu Smile )
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 10:22 am    Předmět: Citovat

Nevíte někdo, když použiju suchej šampón (je jedno jestli puding nebo batiste ve spreji), proč mam ve vlasech miniaturní lupy? Zvláštní je, že třeba za 12 hodin zmizej. Laughing Ideálně teda dát šampón večer a ráno už je to skoro ok. Je možný, že to nárazově tak přesušuje pokožku? Vlasy mam rychle se mastící a používám až ve chvíli, kdy jsou mastný a dělí sedo pramenů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2018 3:01 pm    Předmět: Citovat

A není to třeba jenom v tom, že se to nevyčešeš úplně dokonale, a na ty pidičástečky se něco nalepí, takže jsou najednou větší a vypadají jako lupy? Ale to krátkodobý přesušení by to teoreticky asi taky bejt mohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2018 5:58 pm    Předmět: Citovat

Musím pochváliť šampóny Batiste, vypoužívala som už niekoľko balení (priateľ mi ho kradne Twisted Evil ). Ešte som nemala odvahu skúsiť, ten na hnedé vlasy ale bude musieť, lebo občas ráno zle vyčešem. Momentálne dopotrebovávam balenie z limitovaniej edície (Party), ktorý mi smrdí. Vôňou vyhráva Cherry. Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.