Přelivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a504cf1f71c3c2fca2b190160f73c0d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2017 11:28 am    Předmět: v Citovat

mě naopak přeliv pomohl vlasy uhladit, vyživit a jsou krásně lesklý a hebký a mnohem líp se upravují, používám od Subríny s 3% peroxidem a vlasy to skutečně neničí, jen je to obalí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po leden 01, 2018 8:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jdu si pro radu!
Už dva roky se barvím hennou a jsem moc spokojená. Jen co si budeme, ta barva je chameleon a mění se podle světla od vínové až po zrz.
Občas zatoužím na chvíli po výrazné červené, například na focení, nějakou schůzku, nebo událost, festival, ples.

K chemické permanentní červené už se vracet nechci, protože vím, jak mi barvy odrovnaly vlasy a že červená jako taková vydžela týden. Takže chci pokračovat v hennování, s tím, že když budu chtít zazářit, napadlo mě použít přeliv nebo nějakou šamponovou barvu.

Chci se zeptat, zda si myslíte, že mi to neudělá na vlasech paseku a neodrovná je to, jak dlouho přeliv obvykle vydrží a zda si nebudou s hennou nějak překážet.

Vhlídnutou mám barvu LIVE! od Schwarzkopf a nebo Syoss refresher. Máte s některou zkušenosti? Nebo máte zkušenost s nějakým jiným červeným přelivem, který byste mohly doporučit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 11:29 am    Předmět: Citovat

Já mám zkušenost s Palette instant color, zvolila jsem odstín 8 - granátově červený, mně se líbila, ale zrovna vyloženě výrazná červená to nebyla, spíš vínová (fotku mám na svém profilu). A těch slibovaných 8 mytí mi vydržela, myslím spíš, že to bylo ještě víc.

Ale pokud jde o vlasy nabarvené hennou, tak jsem ovšem četla, že není dobré to míchat, píšou to myslím i v instrukcích u těch barev. (ale nemám zkušenost - nevím, jaký by byl výsledek takového experimentu).
Navíc je možné, že na nahennovaných vlasech by ani ten přeliv nebyl moc vidět.

Jak zmiňuješ tu Live, tak tu jsem jednou zkoušela s cílem udělat si modrý pramen, a barva nebyla skoro vůbec vidět (moje barva je středně-tmavě plavá, ale zřejmě tyhle barvy fungují hlavně na hodně světlých/zesvětlených vlasech).

A jinak jsem slyšela, že jako přeliv, co vydrží déle (a i tak se postupně vymyje), je dobrý L'Oreal Casting, a že je lepší než ty Schwarzkopf přelivy, ale zatím ho nemám vyzkoušený (někdy v blízké době chci zkusit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2018 9:40 am    Předmět: Citovat

Zalíbila se mi hodně réell'e z DM.
Nejdřív jsem použila jen tónovací z pytlíčku - čokoládově hnědou (jako náhradu, když jsem zjistila, že v DM už nevedou Palette instant color - občas jsem používala hnědé odstíny pro zvýraznění).
A byla jsem nejdřív překvapená, že barva na rozdíl od Palette není úplně hnědá ale taková hnědo-červená, hlavně na světle jsou vidět načervenalé odlesky, ale opravdu se mi to zalíbilo, natolik, že jsem ji použila od té doby vícekrát a nakonec jsem si dala ve stejném odstínu i tu na 24 umytí. Opravdu moc hezká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.