Marion tónovací šampon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d66740ab4180aec583acccdefde4282Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 10:58 am    Předmět: Citovat

Wnaty napsal:
Tak jsem je nakonec sehnala za 25 Kč v Brně pod Tigerem co je na Masaryčce v takové stařičké drogérce - kdo tohle loviště pokladů nezná, honem tam, mají tam snad všechno!

A můžu doporučit! Barvila jsem na hennovaný základ. Použila jsem odstín "intenzivní červená" na hennované délky, takže zrz je posunutá více do ruda + dobarvené odrosty a sidecut jsem vzala "ebenově černou" a chytlo to krásně! Vlasy po to absolutně v pořádku, krásně rozčesatelné, hebké a jemné. Takže když nebudu mít náladu na každoměsíční hennování, občas to proložím těmito šampony Smile.

Jak to je s vymýváním zatím nevím, dám report Smile.

Na vlasy po lopatky stačí jeden pytlík, aplikace jednoduchá, není co ztratit, kdo váhá, běžte do toho!


koukám, že je to za pár korun. Že bych tedy zkusila? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 5:19 pm    Předmět: Citovat

verunacek napsal:
Wnaty napsal:
Tak jsem je nakonec sehnala za 25 Kč v Brně pod Tigerem co je na Masaryčce v takové stařičké drogérce - kdo tohle loviště pokladů nezná, honem tam, mají tam snad všechno!

A můžu doporučit! Barvila jsem na hennovaný základ. Použila jsem odstín "intenzivní červená" na hennované délky, takže zrz je posunutá více do ruda + dobarvené odrosty a sidecut jsem vzala "ebenově černou" a chytlo to krásně! Vlasy po to absolutně v pořádku, krásně rozčesatelné, hebké a jemné. Takže když nebudu mít náladu na každoměsíční hennování, občas to proložím těmito šampony Smile.

Jak to je s vymýváním zatím nevím, dám report Smile.

Na vlasy po lopatky stačí jeden pytlík, aplikace jednoduchá, není co ztratit, kdo váhá, běžte do toho!


koukám, že je to za pár korun. Že bych tedy zkusila? Twisted Evil


Já jsem od té doby myla jenom jednou a vůbec ze mě netekla barevná voda a s barvou to ani nehlo. Takže uvidíme nadále, otázka je pro koho je ta trvanlivost barvy výhodou. Například pro mě ano, ale pokud to chce někdo jen na experimenty, tak aby se to vymylo! Ale myslím, že se silnějším šamponem a pár olejovými zábaly by to jít mohlo Very Happy. A každému to asi bude chytat a držet jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 10:11 am    Předmět: Citovat

Wnaty napsal:
verunacek napsal:
Wnaty napsal:
Tak jsem je nakonec sehnala za 25 Kč v Brně pod Tigerem co je na Masaryčce v takové stařičké drogérce - kdo tohle loviště pokladů nezná, honem tam, mají tam snad všechno!

A můžu doporučit! Barvila jsem na hennovaný základ. Použila jsem odstín "intenzivní červená" na hennované délky, takže zrz je posunutá více do ruda + dobarvené odrosty a sidecut jsem vzala "ebenově černou" a chytlo to krásně! Vlasy po to absolutně v pořádku, krásně rozčesatelné, hebké a jemné. Takže když nebudu mít náladu na každoměsíční hennování, občas to proložím těmito šampony Smile.

Jak to je s vymýváním zatím nevím, dám report Smile.

Na vlasy po lopatky stačí jeden pytlík, aplikace jednoduchá, není co ztratit, kdo váhá, běžte do toho!


koukám, že je to za pár korun. Že bych tedy zkusila? Twisted Evil


Já jsem od té doby myla jenom jednou a vůbec ze mě netekla barevná voda a s barvou to ani nehlo. Takže uvidíme nadále, otázka je pro koho je ta trvanlivost barvy výhodou. Například pro mě ano, ale pokud to chce někdo jen na experimenty, tak aby se to vymylo! Ale myslím, že se silnějším šamponem a pár olejovými zábaly by to jít mohlo Very Happy. A každému to asi bude chytat a držet jinak.


Byla jsem tam Twisted Evil mám pytlík světlé blond a pytlík tmavé blond. Mimo to ještě asi dvacet sponek a gumiček, tónovací sprej a další blbosti. Ty ceny tam <3 <3 <3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 11:40 am    Předmět: Citovat

Na tu blond bachc, z recenzí prý barví tmavěji :-/. Vlasy ti to neszesvětlí určitě, je to založené údajně na pigmentu, neobsahuje to amoniak, činidla, atp..
Jinak já doposud hlavu umývala asi třikrát a barevná voda ze mě neteče, ale barva se určitě jemně vymývá.. ten černý sidecut mám už spíš tmavě hnědý a červená mi pomalu sléza z odrostů.
A ta drogérka pod Masarykovou, to je moje nové naleziště pokladů, je tam spousta věcí za báječný ceny <3.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.