Podholené vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=85a165524a27816384f994c16087d1c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2018 2:02 pm    Předmět: Citovat

Wnaty napsal:
Tak tentokrát nevím co s nimi v trochu jiné rovině Very Happy.
Mám teď jarní prázdniny, jsem jenom doma, tak s vlasy nemyju, aby s odpočnuly. Láká mě udělat nějakou hloubkovou regeneraci, ale moc mě nenapadá jakou. Hennovala bych, ale nechala jsem s hennu na intru a tady novou nekoupím.
Mám tu nějaké oleje, běžné suroviny z kuchyně.
Vím, že mě pravděpodobně odkážete na vlákno domácích receptů pro vlasy, ale tam je toho opravdu nepřeberné množství a málokterý z receptů by aplikován po dobu delší než několik hodin.
Chtěla jsem se tedy zeptat, zda je tu někdo, kdo měl několk dní času na regenerační experimenty a doporučil mi, co s vlásky (zábaly na několik hodin, nějaká speciální domácí regenerace,..)?


v podobné situaci (dva dny sama doma) jsem nechala na vlasech oliváč (opravdu třeba 2 dny). Na delší vlasy super.
Dobře mi dělá i jogurtový šampon s medem, žloutek, skořice...ale to jen tak na hodniku (víc jsem nezkoušela)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2018 3:26 pm    Předmět: Citovat

Za mě taky hlavně oleje (olivový, kokosový, mandlový, sezamový... klidně i slunečnicový Wink ), případně nějaký hodně mastný krém.
Drogerkové přípravky moc nedoporučuji, hodí se spíš na půlhodinku, víc ne - vlasy jsou po nich potom takové "přepečované" , někdy paradoxně vysušené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2018 12:06 pm    Předmět: Citovat

Tak já zase samotný oleje moc ne (teda já jo, ale vlasům se to moc nelíbí). Teď teda moc pečování nestíhám, jsem ráda, že dám občas přes noc hennu, ale rozhodně jsem mívala ráda kombinace vajíčko, jogurt, kakao, med, olej (nejvíc mi do toho sedly olivovej a avokádovej). Nenechávala jsem to teda dýl než nějakejch deset hodin, protože jsem se trochu bála toho vajíčka. Občas jsem do toho dávala trochu amly, když byla po ruce. Případně lžíci henny , ale to jsem pak spíš nechávala kratší dobu, protože když to začalo týct, docela to barvilo.

Jenom přidávám svoji zkušenost - bacha na přepečování. Moje vlasy vždycky prvních pár dní/tejdnů pečování a masky radostně přijímaly, ale pak se jim to přestalo líbit. Nicméně předpokládám, že za jarňáky to přepečovat asi nestihneš, ani kdybys na vlasy něco dávala každej den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dorňačka
0-7
0-7


Založen: 24.7.2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2018 1:17 pm    Předmět: Citovat

Tak já teda závidím všem co máte dost vlasů.To se pak dá jinak řádit.Docela experimentuju a po podholení toužím......100 let.Jenže se docela obavám výsledku.Vlasu nemám moc, jeste kw všemu jsou jemné,takže si to své podholení nechám zdát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.