Reakce lidí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ed033cbf914f30bb5d95d6a14c6169cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vadí vám pohledy ostatních?
ano
22%
 22%  [ 45 ]
ne
77%
 77%  [ 151 ]
Celkem hlasů : 196

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 1:01 pm    Předmět: Citovat

A babička má na hlavě květák, ne? Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 3:48 pm    Předmět: Citovat

Má květák. Za mlada tmavej, teď bílej. Už se i nechala slyšet, že by mělo víc ženskejch nosit trvalou, že by to vypadalo upravenějš. A prej by si mohly mejt vlasy normálně jednou za 14 dní.

(Mně se mastí rychle. Nejdřív mi dala přednášku, že je nemam furt mejt, a když mě viděla po čtyřech dnech na chalupě, prohlásila, že vyadám jak Božena Němcová na tom známym portrétu.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2017 11:37 pm    Předmět: Citovat

Díkybohu, že u mě doma to nikdo nekomentuje od třetí třídy, kdy se o ty vlasy starám sama.

Matce jsem veškeré komenty zakázala se slovy, že na ně nemá právo člověk, který posledních 35 let nosí na hlavě pouze různobarevného ježoura Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 5:02 pm    Předmět: Citovat

Jedna věc mě asi nikdy nepřestane fascinovat. Na délku jsou názory víceméně stejné, ale modrá sklízí úspěch zejména u starší generace (klub turistů, babiččiny známé a podobně). Zatímco lidé mladší se více či méně nenápadně ptají, jestli není čas na změnu a doporučují letní dobu jako ten nejlepší čas na odrůstání, babčám se prostě líbí hezká barvička Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 2:04 pm    Předmět: Citovat

Proxim napsal:
Jedna věc mě asi nikdy nepřestane fascinovat. Na délku jsou názory víceméně stejné, ale modrá sklízí úspěch zejména u starší generace (klub turistů, babiččiny známé a podobně). Zatímco lidé mladší se více či méně nenápadně ptají, jestli není čas na změnu a doporučují letní dobu jako ten nejlepší čas na odrůstání, babčám se prostě líbí hezká barvička Very Happy


Tak asi je to dostatečně "živá" barva Very Happy Very Happy Very Happy

Tak to moje babcia je úplný opak. Je to bývalá kadeřnice (její zlatá éra byly 60tky) a při každé návštěvě zdůrazňuje, že at' se neopovažuju to stříhat, nebo jsem u ní skončila Very Happy Very Happy

Btw, jediná kadeřnice z profese, které se nebojím se svěřit, protože vim, že mi neudělá na hlavě paseku a dokáže rozplést i ten nejhorší "dred".

Ale co mi u lidí teda vadí je, když mi na vlasy (byt' v dobré vůli) SAHAJÍ. Embarassed A většinou bez optání.... eww... Embarassed
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2018 7:47 pm    Předmět: Citovat

Sedím si na kadeřnickém křesle a přichází další zákaznice, chvíli kouká a pak praví: tý jo, takhle to prodloužit a ještě odbarvit, to muselo stát peněz! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.