Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56ed3c86a70c02e8c4ced2fa4124446dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2017 11:32 am    Předmět: Citovat

Tak update: stále DOBRÝ!!! Bodlák vlasům svědčí. Wink
Koupila jsem ještě jeden šampon od nich, Loves Latvia posilující, a ten mi tak nesedl. Jako žádná katastrofa, v pohodě, ale bodlák ho válcuje... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2018 5:23 pm    Předmět: Curapil kosmetika vs siberica Citovat

ahojky lidi nemůžu najít vlákno tak se zeptám zde máte někdo zkušenost s curapil (šampon a kondicioner) nebo na adrese: https://siberica.cz/category/pece-3?gclid=EAIaIQobChMI3Pv8yemq2QIVzhXTCh0uLwGjEAAYASAAEgKP3PD_BwE hledám víc přírodní produkty
Děkuji za odpovědi nemohla jsem to tu nikde najít
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2018 12:42 pm    Předmět: Citovat

O kosmetice Siberica je tu cele vlakno:

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=5916
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 2:23 pm    Předmět: šampon a maska skúsenosti Citovat

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s maskou NS Berry Kvas a šampónom na objem Biely céder? Nikde neviem nájsť nejaké schopné recenzie na tieto produkty. Budem rada, ak niekto poskytne svoju skúsenosť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2018 7:28 am    Předmět: Obecné zkušenosti s NS Citovat

Já NS používám s přestávkami již několik let a myslím, že cena výkon je úplně super. Nemohu se přidat k přirovnání k Alverde, protože mně Alverde naprosto nevyhovovalo, včetně nesnesitelného kousání hlavy. NS pořád není luxusní šampon, ale přijde mi minimálně dvě třídy od Alverde. Very Happy

Obecně mám problém, že mě po většině šamponů kouše hlava, ale po NS se mi to stalo jen výjimečně. Vyzkoušela jsem šampon Pro citlivou pokožku, Neutrální, Objem a hydratace, Barvené a poškozené vlasy, Divoký jalovec a Pro unavené a slabé vlasy. Nejvíce mi vyhovuje rakytníková řada.

Nespokojená jsem byla akorát s šamponem Proti lupům, po něm mě paradoxně kousala hlava. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2018 7:30 am    Předmět: Ostatní kosmetika Citovat

Jinak s jinými kosm. výrobky, které jsem vyzkoušela, jsem snad spokojená ještě více. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.