Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 369, 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5eccda7decfa2d4761f278a9abfda3bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st září 19, 2018 3:41 pm    Předmět: Citovat

Já dávám přímo do směsky nějaký hutnější kondicionér nebo masku. I se to líp nanáší. A většinou to pak taky vymývám kondicionérem (někdy do něj kápnu trochu šamponu, jindy vymývám jen čistým kondišem). Oleje mi taky nevyhovují, jogurt v kombinaci s hennou taky nesedl, i když v jiných vlasových maskách /třeba se žloutkem/ mi dělá dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2018 12:36 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Titanií... Taky jsem nakonec od olejů přešla na kondicionér. Stačí klidně nějaký levnější, dobrou službu udělá stejně.
Další alternativa je rostlinný glycerin (třeba od AYUURI). Já ho měla doma na pleť, ale celkem se osvědčil i do vlasových masek ap...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st září 26, 2018 7:45 am    Předmět: Citovat

Já do henny kondicionér nedávám, ale vymývám s ním. Nejdřív hennu splachuju vodou a pročesávám prstama, dokud tečou kusy bahna. A pak promasíruju všechny vlasy včetně kůže na hlavě kondicionérem tak, aby se dostal všude (hlavně vzadu na hlavě, kde je nejvíc vlasů). Pak to vezmu šampónem, protože ta pěna odstraní dokonale hennu ze všech vlasů. Jsou trochu sušší, ale dá se to. A s příštím mytím mam zase vlsy jako obvykle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laura32
0-7
0-7


Založen: 1.11.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2018 10:47 am    Předmět: Citovat

Smile

Naposledy upravil laura32 dne st březen 06, 2019 9:52 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eliska178
0-7
0-7


Založen: 19.11.2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2018 6:14 pm    Předmět: Re: Začátečník a Henna.Poradte prosím Citovat

jklumpik napsal:
Ahojky jsem u henny zacatecnik,chtela bych vas poprosit o radu: mam koupenou orechove plavou hennu z DM (mam spis tmave vlasy s 15cm odrusty svetle medove barvy) Jak dlouho bych hennu mela mit na hlave,abych vlasky posilila a staci na vlasy do pasu 1baleni? Opravdu tím vlasum neublizim,je to prece jenom barva Embarassed
Po minule chemicke barve(tak rok dva zpatky)mam konecky rostrepene,
ale jinak jsou celkem leskle.
Nekde jsem taky cetla ze henna vlasy vysusuje??

Predem dekuju za odpoved Wink
Cauci.Ja sem hennu vyskousela moje sestrenka taki.Vlasy mam jako slama Crying or Very sad Moje sestrenka je ze slovenska a je tedko nasla prirodny nove barve z Indie prodavaji to slovaky.Vyskouseli jsmo mahagon a crnou.Vlasy po prvnim barvani nic moc.Po druhe muzu rict ze mam nove vlasy...www.radico.sk poslejo taki k nam do ceska.Doufam ze budes taki spokojena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laura32
0-7
0-7


Založen: 1.11.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 9:41 am    Předmět: čistá henna a chemický přeliv Citovat

Ahojky,
své vlasy jsem barvila 3 měsíce pouze čistou hennou od Indian Natural hair care henna. Připravila jsem si ji vždy o den dřív a nechala odležet, pak rozředila a barvila na kyselý způsob s citronem takto jsem barvila asi 4x.
Následně jsem cca asi 2 měsíce po barvení hennou použila tmavý chemický přeliv od Lorealu. Ten se mi po 3 týdnech vymyl a mé vlasy mají stále nádech do rezava na slunci. Chtěla bych se zeptat, je možné hennu časem přebarvit nebo tam ve vlasech stále bude?
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 5:25 pm    Předmět: Citovat

Tohle dost záleží na vlasech, počtu provedených barvení, na původním odstínu a taky na štěstí. Obecně platí Murphyho zákon, že čím víc člověk chce, aby henna držela, tím rychleji se vymejvá - a naopak... A čtyři vrstvy henny jsou docela dost na to, aby se beze zbytku vymyla. Ale třeba budeš mít štěstí.
Na vymývání zrz odstínů může trochu pomoct jogurtový zábal nebo olejové zábaly, ale nečekej zázraky. A třeba se přelivy postupem času budou držet dýl a dýl - koneckonců u hlavy už tu hennu mít nebudeš a v dýlkách se možná postupem času bude struktura vlasu trochu narušovat, takže tam to barvivo proklouzne hlouběji a líp se udrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aneirin
0-7
0-7


Založen: 17.9.2019
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 17, 2019 2:43 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den, doufám, že jsem na správném foru. Chtěla bych se zeptat, která henna barví opravdu jen do hnědozrzava nebo jemně do zrzava, aniž by šla do rudých odstínů. Kdysi jsem používala Lamdu čistou hennu a měla jsem vlasy skoro do mrkvova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karolin68
0-7
0-7


Založen: 6.5.2020
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2020 11:20 am    Předmět: Henna Citovat

Ahoj dlouhovlásky, musím říct, že si mě henna také začíná získávat a hlavně se mi líbí její široké využití. Ještě před pár lety si každý myslel, že je dobrá tak na tetování co si člověk doveze z dovolené, ale to, že se s ní dají šetrně barvit vlasy a dokonce třeba i obočí jsem ještě nedávno nevěděla. A ještě jako bonus je to úžasná rostlina. Četla jsem si o ní zajímavý článek tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KlarkaLaube
0-7
0-7


Založen: 20.4.2023
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2023 8:27 am    Předmět: Henna a barvení vlasů Citovat

Ahoj holky,

jaké jsou vaše zkušenosti s barvením vlasů hennou? Lze začít barvit hennou na barvené vlasy drogerkou? Mám měděné vlasy a chci přejít na Hennu.
Vaše zkušenosti i se značkami?

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 369, 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.