Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 297, 298, 299  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76c69311a5f2993e485af15645113849Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: út září 26, 2017 9:48 pm    Předmět: Citovat

Z tuby? To asi myslíme každá jinou, já mluvím o té v piksle se šroubovacím víkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 11:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj tak z mých zkušeností - kofeinový šampon, šampon na maštění a šampon na objem - za mě nic moc i po použití kondicionéru byly vlasy vždy takové cuchavé a přesušovaly se.

Z balzámů jsem zkoušela ten avokádový, ten mi vlasy jen mastil a nic víc nedělal, teď mám nějaký meruňkový s oranžovým víčkem a ten se mi zatím zdá bezvadnej! Hezky vyživuje, nezatěžuje, vlasy se po něm lépe rozčesávají.

Po střihu jsem si po doporučení od kadeřnice oběhla drogéky a sháněla nějaký olejíček na vlasy po umytí - dosud jsem dělala jen olejové masky a domácí zábaly před mytím. Samotné oleje jako takové mi vlasy po umytí vždy spíše umastily než vyživily, takže jsem sháněla něco pro tento účel přímo určené. Silikonům neholduju, tak jsem hledala něco přírodnějšího rázu. Nakonec jsem vzala vlasový olejíček od Alverde mandle a argan. Mám teď vlasy po lopatky a jedna pumpička do vlhkých vlasů mi krásně zjemnila a vyživila konečky, vsakovalo se to teda ještě po uschnutí přes noc, ale po mytí je to parádní šťáva pro vlasy Smile. Takže určitě doporučuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2018 10:47 pm    Předmět: Citovat

Šampony od Alverde jsem milovala - ovšem než jsem objevila Urtekram. Teď už jen ten.
Ale Alverde sampony mi seděly hodně, těžko říct, jak by seděly teď. Ale minulý týden jsem si na návštěvě umyla vlasy Alverde šamponem proti lupům a výsledek po jednom umytí byl dobrý a uspokojivý Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 7:31 am    Předmět: Citovat

Wnaty napsal:
Ahoj tak z mých zkušeností - kofeinový šampon, šampon na maštění a šampon na objem - za mě nic moc i po použití kondicionéru byly vlasy vždy takové cuchavé a přesušovaly se.

Ahoj, já mám obdobné sklony vlasů, občas, mastnėjší kořínky suché konečky.. abych pravdu řekla, na mastné kořínky ( alespoň teda mně ) funguje nejlépe dobrá strava.. pouzivat pestřejší tuky, zelená zelenina tzn. Salát špenát atd.. někdy to také provokuje sucho v bytě..v zimě dávám zvlhčovač vzduchu.. vlasy se totiž snaží napravit tu suchost a ' posílají ' ten ' olej ' na promazání Smile ten ale po urcitem typu vlasů nedoputuje moc daleko a vzniká velký rozdíl mastné kořínky suché konečky. S touto strategií přežívám dobře a kořínky mám mastné jen při hormonálním výkyvu ( teď se to objevilo po letech v souvislosti s porodem ) a kombinace Alverde co mi dobře funguje je rodinný šampon nebo mužský šampon, a poté kúra v tubě avokádo.. ta je výborná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 8:02 pm    Předmět: Citovat

Před měsícem jsem si koupila máslo na vlasy s avokádovým olejem a bambuckým máslem. Je to lepší než olej a dávám to na konečky, který jsou teď v zimě super vysušený. Takže za mě cajk a určitě doporučuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 10:00 pm    Předmět: Citovat

Ano, souhlasím, používám ho už dlouho a vždy, když dojde, kupuji nové balení. Nemastí, pěkně voní a celkově mi fakt hodně sedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2018 9:52 pm    Předmět: Novinky Citovat

Na českých stránkách DM jsou nové řady! Kokosová a se třtinovým cukrem. Lákají mě, samozřejmě, obě. Plus na Facebooku německého Alverde mají novou dětskou řadu a tam je též vlasová kosmetika (určitě jsem zahlédla šampon a kondicionér v jednom).
Zkoušeli jste už někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 12:07 pm    Předmět: Citovat

Dnes ráno jsem četla, že si chce EU posvítit na to, aby v západní Evropě prodávané výrobky měly stejné složení, jako ty, co se prodávají u nás. Pokud by to výrobce nechtěl akceptovat, musí změnit název výrobku. Týkat by se to mělo kosmetiky, ale i jídla a služeb (telekomunikací atd.) Takže by (snad) mělo skončit dohadování o tom, zda je alverde nebo balea s německými popisky lepší než s českými Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2018 8:12 pm    Předmět: Citovat

Já osobně jsem ten rozdíl asi nikdy nepocítila. Akorát v Německu je to v porovnání s našimi cenami/ platy znatelně levnější.
Chtěla jsem tím výše spíše říci - že mě zajímá, jestli už někdo něco z těch nových řad viděl a zkoušel a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2018 7:09 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si náhodně nový sprej s jablkem (pro děti) a jsem nadšená. Ani kondicionér používat nemusím a to mám s rozčesáváním velké problémy, navíc krásně voní, vlasy jsou lesklé,hebké a nezatěžuje. Můžu jen doporučit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 297, 298, 299  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.