Přírodní šampony Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e8517a4e68dae0470567141ba21bbef5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alishia
81-160
81-160

PříspěvekZaslal: so duben 29, 2017 10:58 pm    Předmět: Citovat

Nessa Issil napsal:
Ahoj holky, teď přecházìm na přírodní kosmetiku, zvolila jsem podle recenzí právě Urtekram, konkrétně s aloe vera. Mám problém s citlivou pokožkou, vysušenou, v nejhorším lupy. Zatím jsem šampon použila 2x, ale už druhý den mě děsně svědí hlava, objevují se na pár místech lupy Sad Tak nevím, jestli mám vydržet, nebo skočit do lékárny pro chemii...

Ahoj, mne na obcasne lupiny celkom dobre funguje Weleda, maju aj konkretny druh na lupiny, a je uplne bez sulfatov, neobsahuje ani coco sulfat ako Urtekram. Pisala som na neho uz davnejsie recenziu, mas tam aj zlozenie:
http://somethingbiotiful.blogspot.sk/2016/05/prirodny-sampon-proti-lupinam-weleda.html Smile

Uplne bezsulfatovy prirodny sampon ma aj 100% Pure, ten je moj najoblubenejsi Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessa Issil
0-7
0-7

PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 6:50 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji za odpovědi Wink

Na tu Weledu určitě mrknu! Smile
Magorka
8-20
8-20

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2018 9:28 am    Předmět: nový rok Unterkram Citovat

ahojky se to tu tolik neproberu je to moc stránek ale je nový rok a koukám na složení,objednala jsem si tak uvidim až příjde ale jak se vám osvědčili v tomto či minulém roce?? objednala jsem si šampon s aloe vera a kondicioner kokosový..Smile děkuji za odpověd Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135

Přejdi na: