zážitky, příběhy, výkřiky a výlevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 144, 145, 146  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=15720382561733144b1e6b3a385f3619Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2018 9:02 am    Předmět: Citovat

Asi ten časák donesu pro zasmání prababičce, která má nádherný šedý vlasy- celý život, co ji znám, v drdůlku se sponkami Very Happy její délku nevím, rozpuštěné jsem je nikdy neviděla, ale odhaduji do půli zad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2018 9:20 am    Předmět: Citovat

Já jsem se zase teď nedávno dočetla na internetech "hlas lidu", že dlouhé vlasy jsou ekl - což by mě zase až tolik nepřekvapilo, ale celkem mě pobavila ta "délka", která teda už je jakože hnus - prý že do pasu... Rolling Eyes Razz Laughing Takže žádné po kolena a dál, přijatelné je tak nanejvýš po lopatky a dál už je to fuj extrém. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2018 6:35 pm    Předmět: Citovat

No nic, tak se jdem zabít, ne? Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2018 11:31 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No nic, tak se jdem zabít, ne? Twisted Evil

Myslíš oběsit se na těch vlasech? K ničemu jinýmu se podle nich asi nehodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2018 10:36 am    Předmět: Citovat

Mě celkem negativně překvapil rozhovor s kadeřníkem Liborem Šulou...v dobách, kdy dělal pořad Nahá jsi krásná jsem z něj měla jiný dojem, mnohem lepšejší teda Laughing


https://zena.aktualne.cz/kariera/zeny-zvladaji-uplne-vsechno-a-pak-chteji-byt-u-muzu-za-princ/r~16081abe276111e883510cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP-M&utm_medium=zenabox&utm_term=position-1

Vlasy po pas u žen kolem čtyřicítky jsou odpudivé a je jedno, zda jsou zdravé.... Shocked Laughing ... fakt????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 10:30 am    Předmět: Citovat

Prostě to pořád je o tom, že se netoleruje odlišnost od většiny. V současnosti je in délka maximálně po lopatky, pokud si někdo dovolí se odlišovat a mít vzhled podle svého vkusu, okolí to nese nelibě. Ale to platí o spoustě věcí, nejenom délce vlasů. Mně se právě líbí, že díky vlasům se můžu odlišovat - délky po ramena si nikdo nevšimne (leda že by byla v nějaké extravagantní barvě).
Ilono - tak to je tedy fakt něco, říct, že jsou odpudivé?? Taky nechápu. Pokud jsou zdravé a člověk je normálně myje a češe?


Naposledy upravil Lulu Nixe dne po duben 09, 2018 12:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 12:30 pm    Předmět: Citovat

Když vidím, že jsou v posledních letech v kurzu vlasy různých barev (růžová,modrá,zelená), stejně jako tetování od krku po kotníky (neříkám,že něco z toho je špatně), přijde mi pak tvrzení, že je délka něco extravagantního, takové úsměvné
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2018 1:51 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem narazila na článek, jaké vlasy se hodí do business prostředí a musím přiznat, že se divím, že mě ještě z advokacie nevyrazili Rolling Eyes Twisted Evil

"Co se týče délky vlasů, vhodné nejsou ani extrémy jako super krátké nebo naopak super dlouhé sahající ke stehnům. Zdravé dlouhé vlasy by měly dosahovat maximálně pod prsa. Delší vlasy evokují, že jsou napletené a jsou-li přírodní, většinou už mají špatnou kvalitu v konečcích."

Když by se někdo chtěl pobavit: http://www.podnikavazena.cz/rady-a-tipy/podnikatelske-vychytavky/jake-profesionalni-ucesy-zvolit-kdyz-pracujete-v-business-prostredi Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2018 4:33 pm    Předmět: Citovat

To mě nepřekvapuje, sama jsem z něčeho takového měla obavy, protože znám ty klasické názory na to, jaký by měl být business vzhled, ale doufala jsem, že by to nemusel být problém, kdybych nosila nějaký účes jiný než rozpuštěné vlasy (cop, "falešný" culík myslím např. obojí působí upraveně a nejsou moc pracné). To by pobuřovat nemuselo, rozpuštěné někoho možná jo, pokud jsou hodně dlouhé. Nakonec jsem ale ve firmě, kde je všechno velmi neformální, individualita se akceptuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2018 10:31 am    Předmět: Citovat

Lulu Nixe,verunacek - no je to tak ...tetování je OK, mnohobarevný účes na neslušivém krátkém sestřihu je kreativní , dlouhé neonové drápy na buřtíkatých prstech jsou u některých žen pořád tuze populární, ale umyté, zdravé a dlouhé vlasy jsou odpudivé Laughing

On to není názor jen Libora Šuly ... ale zrovna od něj bych čekala jiný názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 144, 145, 146  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.