Jak to skladovat, aby se to tak strašně nekazilo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9747d1c9e6981739de9595e5bc89bfa4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 7:33 pm    Předmět: Citovat

Imho to byl ten Jogurt a mozna citronova stava co se tam zkazilo Smile Respektive vliv jogurtu a jeho zivych kultur (je plny "hodnych" bakterii, ktere ale nejsou uz tak moc hodne na ingredience ktere se dostanou do jejich blizkosti) na ostatni latky ...

Mozna ten jogurt, caj a citron primichavat tesne pred pouzitim: ale to je asi tak stejne, jako kdybys to michala pred kazdym pouzitim ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

Kitsunechan napsal:
no zkazilo se to asi protože tam byl : jogurt, med, citronova stava, caj, olivac, olej z dynovych seminek, henna a zadnej konzervant Twisted Evil ale fungoval moc dobre na suchy vlnity vlasy (1. a 2. pouziti, pak se ta lahev nafoukla az malem vybouchla. Arrow budu muset prijit na zpusob jak to vyrobit jinak...
pokracuju v experimentovani, potom poreferuju Smile


A byla v tom henna jako prášek nebo jenom nějaký výluh? Protože ta se kazí sama o sobě.
Rozhodně do ledničky. Mně se kazí i gel ze lněných semínek, ale v ledničce cca 2 týdny vydrží.
Citrovital je fajn, ale pochybuju, že to bude fungovat v koupelně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 12:32 pm    Předmět: Oleje a masky Citovat

Já tedy oleje skladuji všechny v lednici, také se mi párkrát něco zkazilo a vzhledem k tomu, že se starých věcí dost "bojím", tak jsem vše vyhodila a dávám si na to teď pozor.

Jinak věci, co si namíchám/vyrobím sama dělám max. na dva dny dopředu, uchovávám v lednici a vždy to vše využiji. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.