konopný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61e831a1e96dbe4676b989b57fa6eccaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 1:33 pm    Předmět: Citovat

tak přináším spokojený report.... asi po 4, 5 aplikacích na pokožku před mytím.... postupně se mi začal vymývat méně a méně až už sem ho při posledním mytí nedala vůbec a musím zahlásit velkou spokojenost, vlasy i po 5 dnech vypadaly obstojně, když zajedu rukou do vlasů, jde z nich cítit ještě takový lehký oříškový nádech konopáku a ne jen taková ta typická fuj vlasomastnota.... prsty po průzkumu pokožky nejsou mastné, spíš tak vláčné, klouzavé, nevím, jak lépe to popsat... což by mohlo znamenat další ústup přílišné tvorby séba Smile hurá Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 8:39 pm    Předmět: Citovat

Poradil by někdo, kde koupit konopný olej od cannadermu v kamenném obchodě (v Praze)? Koukala jsem, že mají mít minibalení 50ml, což by mi na vyzkoušení určitě stačilo, a navíc vyjde cenově mnohem výhodněji než saloos. A teď kde ho sehnat? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 9:29 pm    Předmět: Citovat

Já si ted objednala z lékarny nějaký obyčejný za 60kč myslím 200ml ,myslíte,že bude nepoužitelný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rehny
81-160
81-160


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 9:36 pm    Předmět: Citovat

a ten obchod co mají na svých stránkách se ti nelíbí? Je to v centru, takže celkem při ruce. Je to Carlsbad shop v Panské. Ale nevím, proč je u toho ten nápis pozor změny, jestli to teda stále platí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: út leden 14, 2014 9:38 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
Poradil by někdo, kde koupit konopný olej od cannadermu v kamenném obchodě (v Praze)? Koukala jsem, že mají mít minibalení 50ml, což by mi na vyzkoušení určitě stačilo, a navíc vyjde cenově mnohem výhodněji než saloos. A teď kde ho sehnat? Smile


Viděla jsem olej od této firmy mají v síti Country live a také v prodejně Zdravíčko u Karlínského náměstí. Ale jestli budou mít tak malé balení to netuším, tuto značku jsem nezkoušela. Já pravidelně kupuju konopný olej české firmy Carun.
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: st leden 15, 2014 12:24 am    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
Poradil by někdo, kde koupit konopný olej od cannadermu v kamenném obchodě (v Praze)? Koukala jsem, že mají mít minibalení 50ml, což by mi na vyzkoušení určitě stačilo, a navíc vyjde cenově mnohem výhodněji než saloos. A teď kde ho sehnat? Smile

Nejsem z Prahy, ale v Brně vídám výrobky Cannaderm v obchodě se zdravou výživou, třeba by je měli i v Praze. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po únor 10, 2014 3:55 pm    Předmět: Citovat

Tak zpětně hlásím, že jsem minibalení olejíčku od cannadermu pořídila v prodejně přírodní kosmetiky na jugoslávské (mimochodem jsou velmi dobře zásobeni i věcma od saloos, naděje apod.). Kdyby někdo sháněl, třeba se mu to bude hodit Smile Jinde jsem viděla jen na to velké balení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2018 12:53 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že toto vlákno usnulo. To je škoda. Zajímaly by mne nejnovější poznatky ohledně užívání konopného oleje. Já ho používám přibližně jeden měsíc většinou dvakrát týdně pro regeneraci vlasové pokožky a výsledky jsou super.

Vlasy jsou lesklé, hezké a už se mi skoro netvoří lupy a nesvědí mě pokožka, s čímž mám jinak problémy.
Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.