Nadměrné vypadávání vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34b16f35d821e4f81b6a606a4513ab19Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elSol
0-7
0-7


Založen: 19.7.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2018 5:12 pm    Předmět: Nadměrné vypadávání vlasů Citovat

Zdravíčko, již asi 6 let si nechávám narůst dlouhé vlasy, bohužel za poslední 2 roky se kvalita mých vlasů dost zhoršila.

Míval jsem husté lesklé vlasy až po lopatky, jenže pak nejspíše v důsledku nadměrného stresu se kvalita vlasů začala vytrácet.. konečky se začaly celkem třepit, tak jsem je párkrát zastřihl, nepomohlo to.. tudíž mám vlasy pořád ve stejné délce jako před 2 lety.

Za poslední 2 měsíce jsem si všimnul nadměrného vypadávání vlasů, jenž je poznat pak na hustotě mého culíku který už má asi jen polovinu objemu :/ Momentálně používám šampon z lékárny proti lupénce, přírodní rozprašovací kondicionér, nepravidelně jsem pil křemíkovou bombu, nedávno jsem nasadil doplněk stravy Methionin Komplex a dnes na doporučení přítelkyně jsem nasadil rybí olej. Nedovedu přesně odhadnout jaká je příčina vypadávání vlasů, jestli je to lupénkou, nebo nedostatkem některé složky, nebo se vlasy ze stresu ještě doted vzpamatovávají..

Rád bych Vás poprosil o nějaké rady a tipy jak zjistit co způsobuje můj problém a rady jak ho vyřešit.. Budu Vám moc zavázán Wink

Hezký den

Marcos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2018 6:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.

Klidně to ještě může být stres. Ten obvykle působí se zpožděním (myslím, že tu holky psaly, že je to cca půl roku).

Co se doplňků týče - obecně se tu jako nejkomplexnější doporučují Revalid a Donnahair. Ty jsou nejlepší, pokud nevíš, že ti chybí něco konkrétního, a cíleně to nedoplňuješ. Ale počítej s tím, že je třeba brát doplňky (jakékoliv) dlouhodobě. Nejmíň aspoň půl roku. A první opravdu viditelné výsledky čekej nejdřív za rok.

Dál mě napadá, že problém může být v tzv. „kritické délce”: Při délce někde mezi rameny a lopatkami se vlasy začnou nadměrně třít o oblečení, hrozně tím trpí a často dokonce zdánlivě přestanou růst (protože se všechno, co vyroste, stihne v koncích ulámat). Jediná pomoc jsou účesy. Jakékoliv - stačí nosit vlasy v culíku, hlavně aby nebyly rozpuštěné.

Tak doufám, že něco z toho pomůže.
Ať rostou. Very Happy

P.S.: Jestli budeš odpovídat, tak si té chybové hlášky nevšímej - příspěvek se odešle bez problémů i tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elSol
0-7
0-7


Založen: 19.7.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2018 12:42 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověd! Vyzkouším a průběžně budu informovat o stavu svých vlasůl Very Happy Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.