Smývatelné barvy na vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4e10851309d356bc6d74c4a971b78caZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so září 01, 2018 8:58 am    Předmět: Smývatelné barvy na vlasy Citovat

Ahojky ráda bych si občas obarvila vlasy na růžovou, modrou, fialovou apod. Ale nechci trvalé barvy, které by zničili vlasy. Existuje prosím nějaká smyvatelná barva na vlasy. Která nebarví vše okolo, a při dalším umytý vlasu se smyje ? Ale přežije např. dešt. Dělám venku a riziko deště v tomto ročním období je vysoká, takže aby to dešt přežilo. Občas bych si ráda nabarvila vlasy tedy spíš konečky, ale mám strach že po smyty mi zůstane nadech fialové a na své přírodní vlasy pak mohu zapomenout. Zaujala mě např. tato značka https://www.dm.cz/l-oreal-paris-colorista-barva-na-vlasy-ve-spreji-1-day-color-pink-hair-4-p3600523414345.html ale recenze má hrozne prý barví vše okolo a vlasy jsou pak s nádechem barvy a docela zničené
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so září 01, 2018 5:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, klasické gelovky na zdravé neodbarvené vlasy nijak trvale nechytají, nemají jak se dostat dovnitř. Mezi deštěm a sprchou bohužel rozlišovat neumí, hlava se namočí a jdou dolů, přičemž před úplným zmizením blednou do ošklivých odstínů. Obecně čím méně trvanlivá barva je, tím větší má tendenci barvit všechno okolo, někam se z vlasů přesouvat musí a neděje se tak jen při mytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angelzraje
0-7
0-7


Založen: 1.2.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út září 04, 2018 9:00 am    Předmět: Citovat

Zdravím, mám problém, v neděli sem si chtěla udělat lehkej melír na své blond vlasy, fialovou Vellie barvou... Bohužel při smývání mi to chytlo na celou hlavu od tmavě fialové po růžovou, nějaká rada, jak to sundat? Co jsem koukala různě na net, tak píšou šampon proti lupům s jedlou sodou, ze by to mohl stáhnout.. Tak to zkusím a uvidím. Má někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út září 04, 2018 5:57 pm    Předmět: Citovat

S Vellie přímo ne, ale obdobných značek jsem vyzkoušela vícero. Musela jsem úplně přestat používat masky na vlasy, tři čtvrtě hodina s mokrou zabalenou hlavou a barva vypadala jak po dvou týdnech provozu. Nevím, jestli se takhle dají stáhnout i poslední zbytky a nádech, ale za pokus nic nedáš. V nejhorším pomůže čas, pokud není kštice odbarvená, vymyje se nakonec všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.