Lámání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f712f99e3eed1eba15263927bcc06cfbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2015 9:26 am    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
Pomooooooc....ja som v poslednych dnoch zaznamenala az nadpriemerne lamanie vlasov Sad Naposledy som sa davala strihat v oktobri a odvtedy poctivo kazdy vecer mazem konceky...a bolo super..sem-tam nejaky rozstiepenec, popripade zlomeny, to sa dalo prezit, ked som nanho natrafila, ustrihla som...lebo tomu sa clovek asi nevyhne...ale v poslednych dnoch same polamane vlasy, niektore aj rozstiepene, hlavne tie "spodne" vlasy pri krku...pomoooooc...asi sa objednam zasa ku kadernicke, ale nechcem ich davat zas skracovat, lebo takto sa pod pas nikdy nedostanem Sad


Slavinko, já mám teďka taky období, kdy se mi vlasy víc třepí - dvojí, trojí, lámou... Ale u mě to není poprvé a všimla jsem si, že (v mém případě) toto období zase pomine a bude to lepší. Už jsem to tak párkrát zažila - nechtělo se mi je zkracovat, tak jsem jenom "za dlouhých večerů" procházela vlásek po vlásku a ufikávala jenom ty rozdvojené konce. A po čase jsem zjistila, že už najednou nemám co fikat, že je to celkově o hodně lepší.
Tak by to tak snad mohlo dopadnout i u Tebe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2015 9:56 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Harik: velmi pravděpodobně ano. Sad
Crying or Very sad Vypadají zdravé. Snažila sem se najít nějaký pramen, z něhož by mohly ty úlomky pocházet a není tam! Záhada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2015 11:15 am    Předmět: Citovat

To bych si tipla, že to asi nebude z jednoho konkrétního pramene, ale tak nějak povšechně a všeobecně... Leda by sis třeba někde nějaký přivřela a o postupně poupadal. Ale zas když na to všeobecné nevypadají... Nevím.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2015 9:02 pm    Předmět: Citovat

Karlí napsal:
Slavinka napsal:
Pomooooooc....ja som v poslednych dnoch zaznamenala az nadpriemerne lamanie vlasov Sad Naposledy som sa davala strihat v oktobri a odvtedy poctivo kazdy vecer mazem konceky...a bolo super..sem-tam nejaky rozstiepenec, popripade zlomeny, to sa dalo prezit, ked som nanho natrafila, ustrihla som...lebo tomu sa clovek asi nevyhne...ale v poslednych dnoch same polamane vlasy, niektore aj rozstiepene, hlavne tie "spodne" vlasy pri krku...pomoooooc...asi sa objednam zasa ku kadernicke, ale nechcem ich davat zas skracovat, lebo takto sa pod pas nikdy nedostanem Sad


Slavinko, já mám teďka taky období, kdy se mi vlasy víc třepí - dvojí, trojí, lámou... Ale u mě to není poprvé a všimla jsem si, že (v mém případě) toto období zase pomine a bude to lepší. Už jsem to tak párkrát zažila - nechtělo se mi je zkracovat, tak jsem jenom "za dlouhých večerů" procházela vlásek po vlásku a ufikávala jenom ty rozdvojené konce. A po čase jsem zjistila, že už najednou nemám co fikat, že je to celkově o hodně lepší.
Tak by to tak snad mohlo dopadnout i u Tebe...


Karlí, velmi si ma povzbudila Smile snad to pominie aj u mna Smile snazím sa to pripisovat pocasiu a podmienkam...je zima, a ked necham vlasy volne, tak lietajú v povetri a to ich nici...ked ich skryjem do kapucne, suchaju sa o nu, cize zasa zle...asi to je tym...konceky ufikavam aj ja, len nechcem, aby to dopadlo tak, ze si tak vyrobim "uces" v ktorom budem mat kazdy pramen iny Very Happy ale k tej kadernicke aj tak zajdem, aspon na 2 cm zastrihnutie...rozmyslam aj nad nejakym olejcekom do koncov..pouzivam mandlovy olej vzdy pred spanim, ale mozno to este nieco chce Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2018 1:28 pm    Předmět: Citovat

Jsem bezradná Very Happy.
Jsou to tři týdny, co jsem si nechala ostříhat konečky a obarvila vlasy hennou a hádejte - zas se lámou a jsou roztřepené..
Kvůli tomuto jsem před půl rokem shodila hřívu na zadek, s tím, že ostříhám vlasy, které si v minulosti prošly peklem..
A teď mám už vlasy, které byly a jsou myty přírodními šampony, kondicionéry, barveny pouze hennou.
Starám se o ně, jak nejlépe dokážu. Samá příroda, jednou za čas do konečků trochu silikonu, barvím hennou, pravidelně zastřihávám, jím zdravě a dost piju. Pravidelně dělám vlasové masky.
Kde je teda problém? Vlasy suché a poškozené nemám. Jen se lámou a třepí a já nechápu proč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2018 2:41 pm    Předmět: Citovat

Môžem sa opýtať z akého materiálu nosíš oblečenie? Lebo polyester, akryl a podobne sú dosť nepriateľské voči vlasom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2018 5:22 pm    Předmět: Citovat

Navíc délka na ramena nebo kousek pod ramena je na drbání o oblečení úplně nejhorší, delší vlasy tím už tolik netrpí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2018 6:36 pm    Předmět: Citovat

Nosím většinou bavlněné věci a vlasy mám dlouhé po lopatky Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirtho111
0-7
0-7


Založen: 9.9.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2018 11:06 am    Předmět: Citovat

I can think of nothing else than to oil, to oil, salve, ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 2:51 pm    Předmět: Citovat

Používam prírodnú kozmetiku, nosím stále čiapku. Vobec nemám suché vlasy. Pravidelne si dávam na vlasy kozmetiku s panthenolom, glycerínom, aloe vera, vraj sú dobré na hydratáciu. Snažím sa zdravo jesť, dávam si hennu. Proste sa o vlasy starám. Tiež sa mi začali lámať. Mám vlnité vlasy, češem za mokra, asi to im škodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.