Přírodní krémová barva Santé nebo Logona

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0bf4458c0750790f1a4b11d2916d2363Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 9:42 pm    Předmět: Přírodní krémová barva Santé nebo Logona Citovat

Máte někdo zkušenosti s těmito barvami?
Jak chytají na bílé (prošedivělé) vlasy?
Lze tyto barvy střídat s hennou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2018 8:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj, také by mě zajímaly zkušenosti. Uvazuji nad Santé Pure Herbal krémovou barvou třešňová hnědá. Chytne nějak dobře nebo je lepší sehnat hennu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2018 9:51 am    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem obě značky - konkrétně od Santé krémovou barvu Medový mahagon a Koňakovou blond, od Logony krémovou barvu Měděná blond. Obojí se mi osvědčilo spíš pro tónování stávající barvy a zmírnění odrostů, než abych se dočkala nového odstínu. (Otázka ovšem je, jak by to vypadalo, kdybych zvolila odstín, který je výraznější a vzdálenější mojí aktuální barvě.) Výhoda Santé je v doplňcích k barvení (přípravná kúra a kondicionér), u Logony jsem byla spokojenější s tím, jak barva chytla. Ojedinělé bílé vlasy mi ale nezakryla ani jedna z nich - na to zkrátka stačí jen poctivá hutná směs práškové henny. Wink
To kombinování práškové barvy a krémové jsem delší dobu nezkoušela, ale myslím si, že by to mělo být v pohodě. Třeba v kombinaci prášková na odrosty, krémová pak na celkové doladění si umím dost dobře představit pěkný výsledek... (Proč ale vyhazovat peníze dvakrát, že?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.