NATURINKA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f3eecf426a375d9e9b5439146e74410Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nejoblíbenější tuhý šampon Naturinka pro vlnitokudrnaté vlasy
KOPŘIVA
0%
 0%  [ 0 ]
CHMEL
50%
 50%  [ 2 ]
ROZMARÝN
0%
 0%  [ 0 ]
HEŘMÁNEK
0%
 0%  [ 0 ]
RAKYTNÍK
0%
 0%  [ 0 ]
BŘÍZA
0%
 0%  [ 0 ]
LEVANDULE
0%
 0%  [ 0 ]
KÁVOVÝ
25%
 25%  [ 1 ]
KONOPNÝ
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Autor Zpráva
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2018 10:28 pm    Předmět: Citovat

A máte někdo zkušenost s rakytníkovým šamponem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 10:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj, koupila jsem si santalový šampon, použila jsem ho zatím jenom dvakrát. Vlasy si oplachuji důkladně, abych je neměla voskovaté, používám i octovou vodu. Vlasy vypadají celkem v pohodě, možná trochu sušší konečky přestože si je nemydlím, ale co mně vadí, je že mně vlasy teď chytají mnohem víc prachu. Nevím čím to je, ani jak tomu zabránit, ale češu se kvůli tomu o dost dýl, abych toho prachu co nejvíc vyčesala a tím pádem aji ty vlasy tím trpí. Bojím se, že se mně kvůli tomu budou víc lámat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 11:24 am    Předmět: Citovat

Mně se to děje po tuhých šampónech taky. Zkus ve při oplachování pod tekoucí vodou párkrát přejet od kořínků po konečky rukou. Jako kdybys dělala culík a pak ruku stáhla po vlasech. Pomáhalo mi to, že byly pak vlasy hladší.
A napadá mě, jestlis nevyměnila normální kartáč za kančí, protože v něm je prach vidět fakt fest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 12:14 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za radu, snad to pomůže. Kančák používám už asi rok a půl a nikdy jsem v něm neměla tak strašně moc prachu jako teď, když používám šampón od Naturinky. Předtím jsem používala šampóny z Yves Rocher a s tím prachem to bylo výrazně lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2018 10:02 am    Předmět: Citovat

Začala jsem si dělat na noc cop, tak je to s tím prachem o něco lepší, ale objevil se další problém. Very Happy Vypadává mně víc vlasů. Nejspíš za to může kokosový olej, který je ve složení uveden jako druhý, takže ho tam bude asi hodně. Very Happy Když jsem si dřív dávala kokosový olej do vlasů, tak jsem přitom vždycky vytáhla docela velký klubíčko vlasů, proto jsem s tím taky přestala. Když si vtírám do vlasů olej od Yves Rocher, což je nějaká směs olejů, tak nevytáhnu skoro žádný vlasy. Ale může to být i jiným olejem, kromě těchto dvou jsem zatím žádnej nezkoušela, tak těžko říct. Tak nevím, jestli budu s Naturinkou pokračovat, možná zkusím najít něco, co mně bude vyhovovat víc.

Myslela jsem si, že za ten prach může bambucké máslo, které vlasy navoskuje a pak se mi na ně lepí prach. Koupila jsem si proto mýdlo ylang-ylang, které bambucké máslo neobsahuje, prachu jsem se ale nezbavila. Ani když jsem si koupila šampon od Alverde bez sulfátů. Takže si myslím, že za to může přirozenej maz, kterej se šampónem bez sulfátů prostě neumyje. Jinak to mýdlo ylang-ylang je na vlasy dobrý, ale dost vysušuje. Vlasy jsem po něm měla opravdu krásný, po druhým umytí mě ale pokožka hlavy strašně svědila a měla jsem lupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psisuchar1
8-20
8-20


Založen: 5.9.2017
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 3:12 pm    Předmět: Naturinka tuhé šampony Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenost? Ráda bych vyzkoušela heřmánkový a chmelový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.