Alverde - péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 297, 298, 299
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b39947b17a7b483f4f5b0d906195a3fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2018 5:01 am    Předmět: Citovat

Taky se přidávám s dotazem na cukrovou a kokosovou řadu. Zajímaly by mě balzámy. Nezkoušel jste někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2018 7:37 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Taky se přidávám s dotazem na cukrovou a kokosovou řadu. Zajímaly by mě balzámy. Nezkoušel jste někdo?

Já jsem si zrovinka před pár týdny koupila kokosový balzám. Ale jen proto že kokos zbožňuju jinak už řádku měsíců nemám potřebu měnit svoji oblíbenou avokadovou tubu Smile no používám to mytí co mytí teď, už jsem skoro na konci, ale krom krásné vůně a uzasneho pocitu že se člověk ' pomazli ' s kokosem Laughing ( je výrazně znát že tam ten kokos opravdu je a to hodně, ta konzistence je hodně podobná takovému tomu kokosovému mléku v konzervě ) na dlouhodobější užívání nic moc, tedy aspoň pro mě. Řekla bych že dlouhodobě má tendenci vlasy trochu vysušovat a jsou takové tvrdší...no prostě jiné. Alespoň mně tedy moc nesedne, nechci plýtvat, zase lepší než žádný balzám, dopouzivam, ale pak zpátky k avokadovemu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so září 08, 2018 10:48 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Taky se přidávám s dotazem na cukrovou a kokosovou řadu. Zajímaly by mě balzámy. Nezkoušel jste někdo?

Měla jsem cukrovou masku a byla fajn. Mně zase nějak moc nesedí ta avokádová. Nejčastěji si kupuji takové ty ,,růžové řady" - přijdou mi podobné. Dřív ibišková, pak nějaká rýže nebo co a teď ten cukr. Mám vlnité, celkem suché vlasy, ty kondicionéry/ masky dávám jen od uší dolů.
A momentálně mám cukrový kondicionér, ale ten jsem zkoušela snad jednou. Sedí mi a přijde mi opět podobný kondicionérům z těch růžových (tuším hydratačních) řad.
Po spotřebování si asi na zkoušku koupím tu kokosovou masku Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2018 2:49 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, všimli jste si, že mají tuhé šampony? Jeden je s mandarinkou (nebo pomerančem?) a druhý asi s kokosem. Momentálně jsem na sodě s octem, takže jsem jej nebrala, ale budu ráda za ohlasy. Mám strach z bambuckého másla ve složení, mám pocit, že právě to dělá voskový povlak a druhý den mastné vlasy (alespoň mně) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 3:38 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Ahojky, všimli jste si, že mají tuhé šampony? Jeden je s mandarinkou (nebo pomerančem?) a druhý asi s kokosem. Momentálně jsem na sodě s octem, takže jsem jej nebrala, ale budu ráda za ohlasy. Mám strach z bambuckého másla ve složení, mám pocit, že právě to dělá voskový povlak a druhý den mastné vlasy (alespoň mně) Rolling Eyes


Též by mě zajímalo. Už jenom myšlenka, že takový "mainstream" jako Alverde přišel konečně s nápadem udělat z ALTERNATIVY o něco dostupnější záležitost, je super!
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2018 2:10 pm    Předmět: Citovat

Nikdo nic, tak jsem to musela prubnout sama Very Happy Mám mandarinkový tuhý šampon a je super! Dělá bohatou hustou pěnu a žádný voskový povlak se nekoná, octový oplach jsem nepoužila. Jediné co mě mrzí, tak že mě uchvátila vůně, ale zdá se mi, že po pár použitích není nijak cítit, přijde mi, jako by byl navoněný jen na povrchu. Někde jsem četla, že si lidi stěžují na vyšší cenu, ale 130kč se mi zdá v pohodě vzhledem k tomu, jak je dostupný a jak funguje.

Také jsem neodolala limitce v krásných obalech 2v1. Myslím, že všechny jsou plus mínus stejné, že se liší jen vůně, já si vybrala hrušku a aloe. Vůně krásná i na vlasech držela, ale konzistence je gelová, příliš nepění a nejhorší je dávkování. Nevím, jestli jsme to jen já, ale pokaždé mi tam vykydlo hodně, ale protože se kvůli konzistenci nedostal všude, tak jsem musela ještě přidávat no a nevydržel mi na víc než 6 umytí, cena byla tuším 80kč Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2018 10:36 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Nikdo nic, tak jsem to musela prubnout sama Very Happy Mám mandarinkový tuhý šampon a je super! Dělá bohatou hustou pěnu a žádný voskový povlak se nekoná, octový oplach jsem nepoužila. :


Tak už jsem ho koupila taky, ale neodvážila jsem se k tomu jej použít. Very Happy zatím mi voní v koupelně.

Co jsem ale dostala a použila jiného je nový šampon Glanz (s třtinovým extraktem myslím.) a musím konstatovat, že se takřka neliší od svého předchůdce. Celkem fajn objem, pěnivost taky. ALE! ta citrónková vůně mi trochu chybí... Sad

Dál Sensitive (ne ten Ultra) taky dobrá věc, akorát mi po tom trošku plihne háro. Smile
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2019 10:46 am    Předmět: Citovat

Alverde kozmetika na vlasy mi vobec nevyhovuje. Všimla som si tie ich nové tuhé šampóny ale práve mám nový šampúch Ponio a som spokojná. Alverde mi vždy presušilo vlasy a keď ich mám ešte vlnité, tak hroza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2019 12:59 pm    Předmět: Citovat

SmoothAnnie napsal:
Jája_ napsal:
Nikdo nic, tak jsem to musela prubnout sama Very Happy Mám mandarinkový tuhý šampon a je super! Dělá bohatou hustou pěnu a žádný voskový povlak se nekoná, octový oplach jsem nepoužila. :


Tak už jsem ho koupila taky, ale neodvážila jsem se k tomu jej použít. Very Happy zatím mi voní v koupelně.


Tak po sto letech hlásím, že mám vyzkoušené oba tuhé šampóny. Neliší se ničím, ta parfemace je bohužel opravdu jen parfemace, nijak zvlášt' výrazná. Ale musím říct, že vlasy mám po nich poměrně pěkný, a vůbec nejsou splihlý!

Jinak DM mají novou řadu přírodní kosmetiky naturschön - nezkoušel jste někdo jejich výrobky na vlasy? (Já zatím jen krém na plet' a docela dobrý, i když spíš hutnější, takže se hodí víc na zimu nebo na noc. A ty obaly, TY OBALY!)
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 297, 298, 299

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.