Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 324, 325, 326  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a8fa8c7c8c0b81bf2a2e4549fd4c570Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 10:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mě po methotrexátu vlasy dorostly. Vlastně začaly dorůstat už před vysayením během užívání vit. doplňků na vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2018 11:22 am    Předmět: Citovat

Wensdy, diky za informaci. Budu doufat, ze neskončim úplně plešatá. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kavabo
0-7
0-7


Založen: 1.7.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2018 4:00 am    Předmět: Citovat

Přiznávám, že jsem trochu lajdák. Každý den by to asi ze začátku být mělo, ale už ho používám celkem dlouho a tak ho dávám tak 2-3x týdně. A i tak funguje, mám v koutech spoustu nových vlásků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirtho111
0-7
0-7


Založen: 9.9.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2018 9:19 am    Předmět: Citovat

o to the skin. It looks really suspicious. With this, no one around the net advice.

But cold water, it is certainly not. Cold contrary, benefits blood circulation and thus the condition of hair.

Perhaps that Your hair just are not good enough at it, you might have a long and therefore fall.

Go to the skin, nowhere else will not help you more.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2018 11:21 pm    Předmět: Citovat

Potřebovala bych uklidnit..všude za mnou zůstávají chuchvalce vlasů. Kdykoliv si hrábnu do hlavy, vytáhnu pár vlasů nebo rovnou pramínek. Před mytím vyčešu plný umyvadlo, ve sprše zůstane tolik, že skoro neodtejká voda a po umytí zase plný umyvadlo. Už teď, zhruba 3 týdny od začátku padání, cítím, že mam vlasů míň. Mam 4 měsíce po porodu. Jak dlouho to může ještě trvat? Jinak střídám dva přírodní šampóny, který střídám a bioaquanol U.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 8:24 pm    Předmět: Citovat

Mamka bojuje s vypadáváním vlasů z hormonálních příčin celej život, teď asi rok používá chininové šampony a vlasovou vodu Milva a je to tak o 90% lepší. Mají nějaký chininový šampon forte pro akutní případy, tak to můžeš zkusit.
Akorát je v nich teda laureth sulfát, takže docela hodně vysušují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 7:34 am    Předmět: Citovat

Gwlanche napsal:
Mamka bojuje s vypadáváním vlasů z hormonálních příčin celej život, teď asi rok používá chininové šampony a vlasovou vodu Milva a je to tak o 90% lepší. Mají nějaký chininový šampon forte pro akutní případy, tak to můžeš zkusit.
Akorát je v nich teda laureth sulfát, takže docela hodně vysušují.


A já zase musím před Milvou varovat, vypadaly mi po ní vlasy, ale uplně hrozně, tak třetina je pryč a doted se nemůžou vzpamatovat, a to už jsou to cca 2 roky Crying or Very sad
A co jsem četla na netu, tak je nás takových víc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2018 1:05 am    Předmět: Citovat

Ještě že jsem do té milvy nešla, to zní hrozivě! Zkusila jsem si koupit v Yves Rocher šampon anti chute podporující růst vlasů. Drahý ani nebyl, je příjemný a hezky voní. Zdá se mi, že vlasy padají malinko míň. Snad si to jenom nepřeju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2019 1:52 pm    Předmět: Citovat

Tak chci říct, že po ostříhání a používání bezoplachové péče mi vlasy přestaly padat, nicméně jsem zjistila, že mi z toho dlouhodobého vlasopádu opět vznikla na konci prodloužené pěšinky lysina a nevím co s nasadit, aby zase zarostla. Matlám si po hlavě opět SOS od Bione, ale mám pocit, že minule moc nepomohl a ani Bioaquanol se mi neosvědčil. Zkusím zas polykat MSM a uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tingi
41-80
41-80


Založen: 18.1.2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 11:51 am    Předmět: Vlásky u dcery Citovat

Ahoj holky,

Potřebovala bych poradit ohledně 8-leté dcery - kvůli mým neustálým problémům s vlasama už to neumím rozumně posoudit Smile

Do cca 6 let měla dcera krásné dlouhé kvalitní vlasy, které nepadaly (při česání tak do 5 vlasů v kartáči a to jsem ji nešetřila, nikde jsem vlasy nenacházela).
Od 6 let měla období, kdy jí vlasy padaly fakt hodně, všude jsem je nacházela, po oblečení, na zemi i při česání. Nechala jsem jí od té doby už 2x zkrátit vlasy. Pak se to vždy na čas zlepšilo a teď mi přijde, že zas padají víc - u doktorky vše v pořádku, kadeřnice zhodnotila stav, že se prostě vlasy přirozeně vyměňují.

Zbytečně bych to neřešila, ale všimla jsem si, že má dcera vlásky dost prořídlé.
Jinak samozřejmě vím, že se píše, že padání do 100 vlasů denně je normální - spíš bych chtěla poprosit někoho z vás, kdo máte doma děti v přibližném věku, kolik jim tak vyčešete denně vlásků - samozřejmě odhadem.
Dceru češu ráno a večer a pokaždé vyčešu tak cca kolem 20 vlasů.
Moc děkuji za každou odpověď. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 324, 325, 326  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.