Představuji se.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77b4973db5f2c1dcada6d93226ee1d28Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DlouhovlasýDaniel
0-7
0-7


Založen: 13.1.2019
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2019 11:47 pm    Předmět: Představuji se. Citovat

Zdravím všechny.
Já jsem Daniel. Je mi 20 let.
Tuhle stránku jsem dneska našel z toho důvodu, že jsem někde četl o indiánské víře, že ve vlasech, koňské hřívě a ptačím peří se skrývá a sílí duše. Toto tvrzení mě zaujalo a rád bych se o něm dozvěděl víc a určitě tu je dost lidí znalých takovýmito věcmi (nevím, jak to nazvat Laughing ). Jinak mezi mé zájmy patří metal, rock, občas vážná hudba, knihy, chtěl bych začít rybařit, rád popiju nějaký ten alkohol (pivo, medovina, slivovice, víno, vodka, rum... Very Happy ) a rád se zajímám o věci, které nikoho nezajímají, nebo mi jsou v životě k ničemu. Very Happy
Ohledně mých vlasů, mám je nerovnoměrné, což mě trošku irituje Very Happy vzadu je mám po lopatky a vepředu po ramena a od čela dolů to mám do úrovně ohryzku na krku... Fotky naleznete na mém profilu, kdyby někdo měl zájem, ale prý vypadám jak hipík a dokonce i jako mušketýr Very Happy .
Jinak mě těší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2019 9:44 pm    Předmět: Citovat

Vítej na Dv, Dane! Ať se Ti tu líbí! Smile
Nejsi sám, koho indiánská víra v dlouhovlasost zaujala... Na fóru se tuším už několikrát řešila. Snad tu najdeš i plno dalších zajímavostí ke čtení. A i když (dle Tvého profilu) lidi moc nemusíš, nepochybně tu potkáš celou řadu podobně zaměřených lidí..., které navíc baví podobně "nepraktické" zájmy. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 10:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej!
Hele, mušketýr je v pohodě. Taky jsem byl za mušketýra, dokud jsem se občas holil. Teď jsem Ježíš zkřížený s muslimem... Mr. Green

Jinak co já vím, tak Indiáni se tu řešili jen v souvislosti s tímhle článkem: http://www.whitewolfpack.com/2012/05/truth-about-hair-and-why-indians-would.html
Diskuze k tomu článku zde (a dál): http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=374&start=450
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.