shikakai jako šampon, amla jako kondicionér
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=349da88f503f3798c4c3d82f7a403739Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2019 9:34 pm    Předmět: Citovat

Já si koupila Amlu, Arithu i Shikakai. Zatím jsem je použila dvakrát, ale jsem velmi nadšená. Vlasy jsou po nich hezké, ale pokud má člověk vlasy už opravdu mastnější, tak to nezvládnou. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2019 11:14 am    Předmět: Citovat

Tak už mě to nadšení ze shikakaie pomalu přešlo. Very Happy Vlasy mám po něm dost zplihlé a s mastnějšími vlasy si to opravdu neporadí, takže musím umývat častěji. Ale beru to z té lepší stránky, že aspoň za to už nebudu utrácet peníze. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 10:13 am    Předmět: Citovat

Já jsem nově koupila taky mix amla, ritha, shikakai - jakože vzpomínka na kdysi hvězdný Eliah Sahil. Tahle značka (Radico) jsou opravdu jenom ty tři byliny, tím pádem "šampon" nepění, nicméně vlasy jsou po něm pěkné. Tedy jelikož je mám mastnější, tak to používám v kombinaci s nějakým normálně pěnicím šamponem na první mytí, jinak by to fakt nestačilo. Ale jinak jsem s ním spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2021 7:17 pm    Předmět: Citovat

Nevíte prosím někdo, kde koupit levně Shikakai v Brně? Nebo objednat někde v zahraničí, ale aby to vyšlo s poštovným dobře?
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2021 11:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem kdysi našla nejlevnější na Ekokoze https://eshop.ekokoza.cz/cs/shikakai-prasek.html?search_query=shikakai&results=8,
ten teda zrovna nemají na skladu. Musí se sice platit za dopravu, ale i tak se to vyplatilo oproti ostatním značkám (nevím ale jestli nezvedli poštovné, tehdy byla Zásilkovna snad za 45,-). Nebo v Biooo můžeš koupit bez placení poštovného https://www.biooo.cz/praskovy_sampon_shikakai_ayuuri_natural-p-3956.html.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.