gel ze lněných semínek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17c9c8821af5e56976951cd7bdc666d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 3:00 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem psala u tužidel, stopy nezanechává. Teda nezanechává na tmavorudých vlasech, takže předpokládám, že na černejch taky ne. A rozčesává se líp než kupovaný gely (tj míň lepí), když ho dáš hodně, tak sice těsně po uschnutí můžeš mít lehce slepený pramínky, ale jde to v pohodě rozčesat a pak už byly vlasy normálně měkký (ale tužící účinek zůstal).
A smejvá se úplně v pohodě klidně i čistou vodou (ostatně mýdlový ořechy jsou docela síla, ty pole mě smyjou i normální komerční tužidlo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 2:45 pm    Předmět: Citovat

Na moje vlny je gél z ľanovych semienok dobrý, ale aj čistý aloe vera gél som už skúšala a vlásky boli veľmi príjemné na dotyk. Kedysi som videla video, kde do gélu dávali vitamín E (ako konzervant), oleje, esenciálne olejčeky, škoricu a veľmi si ho vychvalovali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.