Přírodní šampony Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18c15a9f03cb1b4ddd2efb23ec86c7e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: so duben 29, 2017 10:58 pm    Předmět: Citovat

Nessa Issil napsal:
Ahoj holky, teď přecházìm na přírodní kosmetiku, zvolila jsem podle recenzí právě Urtekram, konkrétně s aloe vera. Mám problém s citlivou pokožkou, vysušenou, v nejhorším lupy. Zatím jsem šampon použila 2x, ale už druhý den mě děsně svědí hlava, objevují se na pár místech lupy Sad Tak nevím, jestli mám vydržet, nebo skočit do lékárny pro chemii...


Ahoj, mne na obcasne lupiny celkom dobre funguje Weleda, maju aj konkretny druh na lupiny, a je uplne bez sulfatov, neobsahuje ani coco sulfat ako Urtekram. Pisala som na neho uz davnejsie recenziu, mas tam aj zlozenie:
http://somethingbiotiful.blogspot.sk/2016/05/prirodny-sampon-proti-lupinam-weleda.html Smile

Uplne bezsulfatovy prirodny sampon ma aj 100% Pure, ten je moj najoblubenejsi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nessa Issil
0-7
0-7


Založen: 23.11.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 6:50 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji za odpovědi Wink

Na tu Weledu určitě mrknu! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2018 9:28 am    Předmět: nový rok Unterkram Citovat

ahojky se to tu tolik neproberu je to moc stránek ale je nový rok a koukám na složení,objednala jsem si tak uvidim až příjde ale jak se vám osvědčili v tomto či minulém roce?? objednala jsem si šampon s aloe vera a kondicioner kokosový..Smile děkuji za odpověd Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2018 8:14 am    Předmět: Citovat

Urtekram Morning Haze (či jak psáno Very Happy - krémovo zlaté lahvička se zlatou matnou pumpičkou) řada, konkrétně kondicionér. Za mě paráda, vlasy mám moc příjemné, nevysušené a nezatížené. Myslím, že ze všech kondicionérů Urtekram mi vlasy asi nejvíce hydratuje, zkrátka je nemám suché a vysušené.
Šampon Rosemary - rozmarýn, taky bezva. Dřív byl můj favorit růžový, ale asi jsem změnila názor Smile . Rozmarýnový sice nevoní tak parádně jako ten růžový, ale vlasy jsem měla hezké, lesklé, jemné, uhlazené, ale NEZPLIHLÉ.
(Jinak asi žádný šampon nebyl nikdy průšvih. Měla jsem kopřivový, březový, růžový, Rhassoul, s tea tree, rozmarýn.)
Prostě parádní značka, šetrná, neagresivní, bez zbytečných nezdravostí a ještě s certifikátem Leaping Bunny Cool Cool Cool
Takže jsem stále spokojená!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 3:58 am    Předmět: Citovat

Mně teda přijde, že ten růžový šampón sice udělá hezký vlasy, ale dřív se zmastí. Mám jemné rovné. Asi je hodně šetrný a nechává ve vlasech trochu zdravé mastnoty. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem dostala dva vzorky Urtekramu, konkrétně kokosový a nordic berries a docela mě příjemně překvapily. Vlasy jsem neměla vysušené a ani se tolik nemastily. Přemýšlím, že si koupím celou lahvičku. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rakave
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2019 3:34 pm    Předmět: Citovat

Kde kupujete vzorky Urtekramu? Já bych jej ráda vyzkoušela,ale dost často čtu,že na vlasy barvené chemickou barvou přírodní šampon není, tak ať nekupuji zbytečně celou lahvičku. Už jsem vyzkoušela šampon od Khadí a ten mi vlasy hodně vysušil. Jakou zkušenost máte Vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellos
0-7
0-7


Založen: 30.1.2019
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2019 6:50 pm    Předmět: Citovat

Urtekam (za mě) nedoporučím nikdy nikomu. Mám ten s kopřivou a není to nejhorší ale ani nejlepší, na to, že to je na lupy a různé problémy s kůži (mám seboreu) tak teda nic moc. Mnohem lepší byl rakytníkový šampón od North siberica, stejně tak jejich peeling je skvělý. Ovšem tady nelze než říct, že každému vyhovuje něco jiného. Furt mi na to všude skáče reklama ale nějak nehodlám znovu si tuto značku pořídit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 12:33 pm    Předmět: Citovat

Rakave, já jsem je dostala na jedné přednášce o kosmetice, tak nevím, kde se dají koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 133, 134, 135

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.