*** našli jste chyby ??? Pište sem ***
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9340d934b03169e1cd1fb7b1eb6ded20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2017 1:39 pm    Předmět: Citovat

Teď mě napadlo, proč ta chybová hláška po odeslání příspěvku vyskakuje. Podle mě se tím phpbb snaží říct, že se nepodařilo odeslat notifikační maily (upozornění na nový příspěvek ve vlákně, kam člověk kdysi něco psal). Tyhle maily přestaly chodit nějakou dobu před tou hláškou, tak to asi sedí.

Sid, Aháči, nedají se ty notifikace nějak snadno vypnout? To by od té chybové hlášky mohlo pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2017 10:18 am    Předmět: Citovat

Taky vám v profilu zmizela záložka Návštěvy?

edit: Tak nic, už je zase zpátky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2019 5:45 pm    Předmět: Citovat

Patrně jste si všimli, že jsou Dv v poslední době prakticky pořád zaspamované... Odpovídám sem několika z vás, kteří mi ohledně toho psali, nebo mě upozorňovali.

Každodenní mazání spamů dělá aktuálně jen několik aktivnějších moderátorů. Pravomoci k tomu, aby se stav řešil preventivně, mají bohužel jen Aha a Sidonie, kteří už sem nějaký čas nechodí. Pokud by měl, někdo ajťácky zdatnější, nápad pro nápravu, nejspíš by nebylo od věci s ním přijít. V opačném případě bych návštěvníkům serveru doporučila dobrý antivir. Evil or Very Mad

Díky těm, kteří stále chodí a těm, kteří mi napsali, za zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.