Ruská medicína - přírodní kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=123b2b38f42f5931d4fae0630a08dee6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 4:47 pm    Předmět: Citovat

Tak když nikdo jinej nereaguje... Přímou zkušenost s různejma liniema šamponů teda nemám, vzhledem k mojí spotřebě jednoho šamponu pomalu na několik let (teda ne že bych si nemyla vlasy, ale přípravky střídám a částečně praktikuju i no poo) jsem od Babičky Agáty měla jenom dva šampony s různejma bylinkama v rozmezí asi čtyř let - asi ještě předtím, než se začaly dělat různý řady. Ale tipla bych si, že ten rozdíl může bejt danej koncentrací a kombinací bylinek a taky různejma přídavnejma látkama jako jsou pěnidla, emulgátory a tak. A koneckonců třeba taková hustota se dá ovlivnit i vyšším/nižším obsahem vody. Podle mě nemusí bejt jeden šampon ze stejný řady lepší nebo horší, nemusí to bejt vyloženě otázka kvality, ale prostě mít složení, který tomu či onomu líp nebo hůř "sedne". Což se teda bohužel asi pozná až po vyzkoušení "na vlastní hlavu".
Ale díky za připomenutí týhle značky, až doplácám jeden ze stávajících šamponů, půjdu zase jednou do babičky Agafey, oba dosud vyzkoušené byly moc fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st květen 08, 2019 12:30 pm    Předmět: Citovat

Děkuji. ž jsem jich několik vyzkoušela a kvalita je dost různorodá, ovšem žádný bych neohodnotila jako propadák. Nejvíc mi vyhovuje šampon na zpevnění vlasů a jejich posílení. Mám superjemné vlasy se sklony k maštění. Nevysušuje a konečky neztenčuje. Příjemná vůně i konzistence, fakt je hustý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.