Zjemneni tonu /odstinu zrzave henny

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb23b56c12019c00cf0350aeca43f47dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Viviennek
0-7
0-7


Založen: 9.7.2019
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 09, 2019 8:35 pm    Předmět: Zjemneni tonu /odstinu zrzave henny Citovat

Ahoj holky, vim ze mam asi takovy neobvykly dotaz - vetsina z vas kdo se barvi na zrzavo,cerveno se snazi odstin jeste posilit a zvyraznit octem,citronem atd..
Ja se ale chci zeptat jestli lze odstit zrzave henny jemne zmirnit? Koupila jsem si hennu od voono odstin orange a bojim se ze bude moc tmavy , existuje neco co ten odstin trosku zjemni? Nechce se mi dokupovat dalsi svetlejsi odstin abych ho namichala do svetle Very Happy tak zkusim jestli mi neco poradite OSmile

Predem moc dekuji za rady, ahoj vivi Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2019 8:59 am    Předmět: Citovat

Teda základní rada je míchat s čistou cassií - ale to nesplňuje tvoji podmínku, že se Ti nechce kupovat světlejší hennu. Ale můžeš zkusit udělat té kašičky jen trošku a smíchat to s pořádnou dávkou kondicionéru, tím by se tak koncentrace červené/zrzavé mohla snížit a mohlo by to být celé světlejší. A nenechávat působit moc dlouho.
Asi to teda bude chtít trochu experimentování - začít fakt s maličko henny a hodně kondišem (protože je lehčí při dalším barvení s hennou přitvrdit, než se krkolomně snažit barvu stáhnout Wink ), a příště případně přidat - dokud nenajdeš poměr, který ti dá odstín, jaký se Ti líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viviennek
0-7
0-7


Založen: 9.7.2019
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2019 9:45 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Teda základní rada je míchat s čistou cassií - ale to nesplňuje tvoji podmínku, že se Ti nechce kupovat světlejší hennu. Ale můžeš zkusit udělat té kašičky jen trošku a smíchat to s pořádnou dávkou kondicionéru, tím by se tak koncentrace červené/zrzavé mohla snížit a mohlo by to být celé světlejší. A nenechávat působit moc dlouho.
Asi to teda bude chtít trochu experimentování - začít fakt s maličko henny a hodně kondišem (protože je lehčí při dalším barvení s hennou přitvrdit, než se krkolomně snažit barvu stáhnout Wink ), a příště případně přidat - dokud nenajdeš poměr, který ti dá odstín, jaký se Ti líbí.



Diky moc za radu Smile a kondicioner musi byt asi logicky bez silikonu a parabenu ze? Shocked Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2019 10:25 am    Předmět: Citovat

Asi to bude nejlepší. Já už teda nejsem tak militantní proti silikonům, někomu vyhovujou (a i moje vlasy, které byly vždycky anitisilikonové, si libují jeden přípravek, kde silikony jsou). Ale tady, jak to přece jenom jde až k hlavě a má to tam relativně dlouho zůstat, bych asi sáhla po něčem co nejpřírodnějším.
Ještě by se možná dal zkusit třeba jogurt (ten ale teoreticky má hennu spíš stahovat, tak si nejsem jistá, jak moc by to chytalo - ale mě třeba barvu nestahuje vůbec).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.