Hanna burgundská nebo hnedá ahemicky odbarvena blond,platina

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=74755605f87aa5922e9fa7c028ddd815Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Natyl00
0-7
0-7


Založen: 29.6.2020
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2020 7:47 pm    Předmět: Hanna burgundská nebo hnedá ahemicky odbarvena blond,platina Citovat

Ahoj, jsem tady nová
Snadnepisu nějak špatně nebo někam špatně
Chtěla bych požádat o radu. Před měsícem jsem šla ke kadeřnici s tím že chci platinu.. Udělala mi hnusnou žlutou blond... Vypadám strašně. Po vylezeni jsem svítila snad přes celé město jak poch*ane kuře.. Nějak jsem to stáhla trošku a je to takové blond, trošku bílé. Ale říkám chyba. Nesluší mi tohle ani trochu.. Jsem bledá a vypadám vyblité.. Jsem taková bledoruzova, přírodně jsem byla kdysi jako malá blondýna ale ztmavlo do takové hnědé světle možná trošku měděné odlesky.. Oči mám hnedozelene.. Z dálky hnědé.. Chtěla bych skončit s tímhle skaredym blond a hlavně bych chtěla zpátky zdravé vlasy. Chtěla bych si dát buď burgundskou nebo hnědou oriskovou.. Mám ale obavy, že když si dám burgundskou a nebude mi to slušet a nebo se v tom nebudu cítit, tak to zpět na hnědou oriskovou nebo takovou nějakou středně hendpu, světlejší hnědou už nedám. A ne chytne mi to na takové vlasy do rezavá? A má tady někdo zkušenosti s hennou od cosmetikabio a nebo voono?
Moc děkuji za rady
Doma mám kvalitní šampon, kondicionér, masku, olej a je to tedy bez silikonu, parabenu a tak dal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikcapechy
8-20
8-20


Založen: 20.7.2020
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2020 11:20 am    Předmět: Citovat

To se těžko říka.. chce to zajít ke kadeřnici, která ví co dělá.. každé vlasy totiž reaguji na barvu uplně jinak a nikdy se nedá říct, že konkrétní barva bude stejně vypadat i na vašich vlasech. Takže doporučuji někoho, kdo se vyzná a poradí vám. Takhle na blind to nikdy nebude vypadat tak jak si přejete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.