Banánové masky nejrůznějších typů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=189f77d2d78f5bc553f71ac6a707b648Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

to přelití je trochu obrazné Very Happy liju opatrně a po pramenech, nebo si naleju na ruku a promačkávám si tím vlasy.. takže tolik toho taky moc nespláchnu do odpadu zbytečně Very Happy občas taky dělám tu verzi že ji udělám trochu hustší a tu polovinu co mám vypít si pak doředím mlékem nebo kefírem.. Mňamka Smile Exclamation
no, já hennu na hlavě nemám, když se barvím tak sem drastická...Very Happy ale tak né rovnou barvu, ale šampon na vymytí.... někdy ale zhřeším a odbarvuju na blond, ale tak- když si to tak vezmu, barvím se asi tak dvakrát do roka, takže Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2012 7:32 pm    Předmět: Citovat

NIKDY si to nedávejte na hlavu bez důkladného mixování. Ve vlasech se přilepí kousíčky banánů a NEJDE to umýt. Musela jsem to za mokra pročesávat hřebínkem "všiváčkem". Se divím, že jsem si vyškubla jenom 20 vlasů. Ale myslela jsem, že bude po mě (respektive po vlasech).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

já si dala masku z jednoho banánu, mléka, medu a kakaa. Bylo mi to až líto to patlat na vlasy, chutnalo to dobře Laughing mixovala sem to hoodně dlouho, dala to na hlavu, po 2h smyla a vlasy měla úžasný lesk Embarassed Smile ale je pravda že pár černých kousků sem si z vlasů taky vytáhla a to sem to mixovala hodně dlouho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikineska
8-20
8-20


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2012 3:21 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem zkusila masku z necelého banánu, cca 3 lžic olivového oleje, 2 žloutků, kapky citronu a lžíce medu.. Vše jsem rozmixovala a pod domněnkou, že banán je rozemletý na ty nejmenší možné kousíčky nanesla do délek vlasů. Na hlavě jsem ji měla něco málo přes 2 hodiny a ejhle.. po dvou šamponováních banán stále ve vlasech, i když jsem ho tam za mokra téměř neviděla. Potom jsem ještě vlasy vymáchala při vanění (masku jsem samozřejmě umývala nejdříve pod sprchou, protože jsem nechtěla mít banánovou vanu Very Happy) a už to bylo lepší. Zbytek jsem snad nějak vyčesala a závěr: vlasy vypadají spokojeně, mám pocit, že se i pěkně lesknou, ale s banánem si už víckrát nebudu zahrávat! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vysmanka
8-20
8-20


Založen: 21.5.2019
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2020 9:49 am    Předmět: Citovat

Hodně se mi líbila jogurtoví maska http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=7405 jeikož trpím slabými vlasy. Navíc jsem narazila na https://dama-in.cz/domaci-maska-na-vlasy-podle-typu-vlasu/ kde právě takové řešení také navrhují. Tak se půjde pro jogurt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.