Akné - isotretionin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bcd5f2477f4e80df1c93963fcdcd901fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:

Svata pravda. Ked som brala HAK, ani ma nenapadlo, ze mam narok na nieco ako pecenove testy u mojho zenskeho lekara. Az ked som isla k obvodacke, ktora mi zistila 2-nasobne zvyseny cholesterol a triglyceridy (po com nasledovala metabolicka ambulancia), dozvedela som sa, ze odbery krvi by mali byt povinne. Setrit kde sa da na ukor pacienta, to ano.
A aj co sa koznych tyka - bola som uz u dvoch a nepomohol mi ani jeden. Akurat tak peniaze to tahalo, az som to vzdala. Rolling Eyes
ilona Arrow Dakujem za info, skusim sa ked tak po tom lieku popytat aj medzi kamaratmi na lekarskej a farmacii, snad sa nieco dozviem. Wink A synovi prajem vela stastia, je to beh na dlhu trat...
,

Děkuji. Pokud by jsi zjistila o léku něco zajímavého ,tak to sem prosím napiš...taky budu pátrat dál.
U mě se akné projevilo až po 35.roku - v pubertě jsem měla plet skoro čistou,takže "akné na stará kolena" mě dost šokovalo. Taky jsem pochodila několik kožařů, všichni mi cpali hormonální antikoncepci ( pozitivní je ,že synkovi ji zatím žádný doktor nenabídl Laughing Laughing Laughing), jenže mně akné vybujelo právě v době, kdy jsem HA užívala,takže jsem takovou léčbu zavrhla a dobře jsem udělala -
nakonec jedna doktorka zjistila, že moje akné není hormonálního původu,( mám akne rosacea - růžovka ) a po půlroční léčbě se stáhlo. Ted mohu používat jen některé kremy z lékarny,na noc mažu Rozex a jsem šťastná, že mi obličej nehyzdí rudé boláky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
wensdy napsal:
ilona: přímo s lékem zkušenosti nemám. Jen jsem chtěla napsat, že sem užívala léky zatěžují játra a všechny testy jsem měla vždy v pořádku. takže pokud nemáš důvod myslet si, že nejsou OK nebála bych se.

Jinak Ti mohu jen poradit, že kdyby ti bylo třeba nevolno, nebo cokoliv...kontaktovat lékaře, třeba telefonicky a probrat to s ním.


Dík za informace.
No jo..když právě s doktory je to někdy těžké.... Confused Rolling Eyes


je, ale pokud chce tvuj podpis, tak asi moc špatný nebude. Nevím jak to bylo před 10ti lety, ale chemo mi nysadili bez souhlasu rodičů. Nestěžuju si, doktor je to dobrý, konzultovat se s ním dá a bere ohled na mé názory a pocity
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 11:05 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
ilona napsal:

Dík za informace.
No jo..když právě s doktory je to někdy těžké.... Confused Rolling Eyes

je, ale pokud chce tvuj podpis, tak asi moc špatný nebude. Nevím jak to bylo před 10ti lety, ale chemo mi nysadili bez souhlasu rodičů. Nestěžuju si, doktor je to dobrý, konzultovat se s ním dá a bere ohled na mé názory a pocity


Tuhle doktorku znám dost dobře, jako diagnostik je výborná,jako člověk k stojí za...no comment .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 11:06 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:


Tuhle doktorku znám dost dobře, jako diagnostik je výborná,jako člověk k stojí za...no comment .


Aha...to mne mrzí Sad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2020 8:27 pm    Předmět: Citovat

Užívám. Mám teď suchou a citlivou kůži. A Exclamation přestala se mi úplně mastit Exclamation pokožka hlavy. Dřív jsem měla vlasy spíše mastnější a teď nic. Začaly se mi dělat i lupy. Vůbec nevím, co s tím. Suchá pokožka hlavy, suché vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.