Khadí - henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4db157b998120466d0f68d4da5e5a5a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petulep
0-7
0-7


Založen: 14.5.2019
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2019 5:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chystám se poprvé hennovat vlasy. Vybrala jsem khadi popelave hnědá. Vlasy mám teď chemicky barvené na fialovou. Bavila jsem je tím jen dvakrát, předtím blond meliry asi rok. Fialová se mi hodně vymyla, konce mám skoro blond. Chci se zeptat... Můžu na dvoufazove barvení použít cassii místo čisté henny? Chci barvit dvoufazove, abych náhodou neměla zelené vlasy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 7:00 pm    Předmět: Citovat

Obávám se, že spíš vadí to indigo, teda druhá část dvoufázového barvení. Pokud by se dalo samo, možná bude do modra (nebo ne?) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petulep
0-7
0-7


Založen: 14.5.2019
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so květen 25, 2019 6:00 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď, právě mám na hlavě čistou hennu a zítra tak hodím tu hnědou Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2021 11:43 pm    Předmět: kvalita khadi? Citovat

Ahoj, ti co pouzivate roky rokuce khadi. Nemate pocit, ze po jej naneseni mate ine - jemnejsie vlasy? Po Khadi som vzdy mala tazke plne matne vlasy,, co mi vyhovovalo. Ale posledny rok, rok a pol? mam jemne a leskle ???? V tejto kombinacii to zial vypada ze ich mam malo. Nemate niekto rovnaku skusenost? Je mozne ze je tam nieco ine, nove v zlozeni? Som z tej zmeny frustrovana. Vsetko robim ako predtym, ale tie vlasy su po farbeni ine Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2021 9:00 am    Předmět: Re: kvalita khadi? Citovat

Polna_trava napsal:
Ahoj, ti co pouzivate roky rokuce khadi. Nemate pocit, ze po jej naneseni mate ine - jemnejsie vlasy? Po Khadi som vzdy mala tazke plne matne vlasy,, co mi vyhovovalo. Ale posledny rok, rok a pol? mam jemne a leskle ???? V tejto kombinacii to zial vypada ze ich mam malo. Nemate niekto rovnaku skusenost? Je mozne ze je tam nieco ine, nove v zlozeni? Som z tej zmeny frustrovana. Vsetko robim ako predtym, ale tie vlasy su po farbeni ine Sad


áno ani mne sa to akosi nezdá, farbím Khadi už cca 8 rokov a presne posledný rok a pol...cítim tiež zmenu k horšiemu, farba nie je taká sýta-plná ako predtým a hrooozne mi elektrizujú ale tak divne... ked ich oplachujem zo samponu sú také, akoby zlepene? ani to neviem popísať, akoby ich statická elektrina zlepovala ku sebe...a ked ich vyfúkam tak hrozne elektrizujú-lietaju, fakt som z toho zúfalá...tiež riešim, či nezmenili zloženie...i ked vravia, že nie /som im písala/ ale moje vlásky vravia iné... cena išla riadne hore ale kvalita riadne dole Sad som veľmi nespokojná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2021 11:37 pm    Předmět: Citovat

dakujem ti za odpoved. Uz som si myslela ze sa mi to len zda Very Happy ja som uz vcera pozerala ine znacky henny. Vsetci chvalia vonno alebo som nasla Henna indian natural. nemas skusenosti s nimi? Hladam odtien hnedej bez cervenej primesy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2021 5:09 pm    Předmět: Citovat

Polna_trava napsal:
dakujem ti za odpoved. Uz som si myslela ze sa mi to len zda Very Happy ja som uz vcera pozerala ine znacky henny. Vsetci chvalia vonno alebo som nasla Henna indian natural. nemas skusenosti s nimi? Hladam odtien hnedej bez cervenej primesy.


niet zač Smile aj ja som si myslela, že sa mi to iba zdá Very Happy Khady som naozaj mala veľmi rada, hlavne koli tej plnej sýtej farbe...vonno? nepoznám ale Khady striedam s Indian natural ktorá vijde o dosť lacnejšie a odstupom času si naozaj myslím, že je lepšia aj teraz ju mám na hlave Smile

túto: https://hennanavlasy.sk/-katalog-produktov-/8-100-henna-200g-medena-kura-8588006069013.html

mám od nich aj tmavohnedú... z tej si pridávam 1 PL do medenej aby bol odtieň tmavši... a naozaj si myslím, že je lepšia ako Khady...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2021 8:05 am    Předmět: Citovat

Polna_trava napsal:
dakujem ti za odpoved. Uz som si myslela ze sa mi to len zda Very Happy ja som uz vcera pozerala ine znacky henny. Vsetci chvalia vonno alebo som nasla Henna indian natural. nemas skusenosti s nimi? Hladam odtien hnedej bez cervenej primesy.

Voono „všichni“ chválí, protože oni si ji chválí sami, a usilovně se snaží utlouct veškeré negativní reakce. (Taková aspoň byla situace před pár lety, když se tu o ní ve velkém diskutovalo.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DendaV
0-7
0-7


Založen: 5.7.2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2022 10:31 pm    Předmět: Barvení přírodní barvou na vlasy Citovat

Zdravím všechny, četla jsem o přírodních barvách na vlasy velmi dobré recenze. Měly by dobře krýt šediny, neničit vlasy a měly by být hodně šetrné. Dáte mi doporučení na konkrétní značku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AdelBal
0-7
0-7


Založen: 7.7.2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2022 10:05 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zhruba před rokem přešla na přírodní barvení vlasů. Používám rostlinnou barvu khadi a jsem maximálně spokojená. Vlasy už nemám zničené, protože barvením se vlasy současně i vyživují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.