Jak máš dlouhé vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 217, 218, 219
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f6636e2c129e9a6dd1f67dd31cf79e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elvíra123
0-7
0-7


Založen: 20.1.2021
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2021 10:34 am    Předmět: Citovat

Já mám vlasy asi tak do pasu a měří 68 cm od pěšinky. A chci je mít ještě aspoň po zadek, tak snad mi do léta nebo do podzimu dorostou Wink . Vlasy do pasu mi nepřijdou zase tak dlouhý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikcapechy
8-20
8-20


Založen: 20.7.2020
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2021 11:37 am    Předmět: Jak mít dlouhé vlasy Citovat

Vlasy mám dlouhe ale přijde mi že v nějaké fázi se prostě zastaví a dál už nerostou. S růstem nových vlasů problém nemám ani s hustotou ale prostě se jim nechce rust dál. Tady https://www.rajvlasu.cz/dlouhe-vlasy/ píší že může pomoci zastřihávání konečků, vlasové zábaly, ochrana proti teplu a UV záření a nebo správné česání. Pomohlo vám něco z těchto bodů a nebo máte nějaké ověřený způsob jak mít dlouhé vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2021 8:25 am    Předmět: Re: Jak mít dlouhé vlasy Citovat

nikcapechy napsal:
Vlasy mám dlouhe ale přijde mi že v nějaké fázi se prostě zastaví a dál už nerostou. S růstem nových vlasů problém nemám ani s hustotou ale prostě se jim nechce rust dál. Tady https://www.rajvlasu.cz/dlouhe-vlasy/ píší že může pomoci zastřihávání konečků, vlasové zábaly, ochrana proti teplu a UV záření a nebo správné česání. Pomohlo vám něco z těchto bodů a nebo máte nějaké ověřený způsob jak mít dlouhé vlasy?

To je celkem tradiční problém. Když nosíš vlasy volně, tak se v určité délce růst jakoby zastaví, protože jak jsou vlasy rozlítané, tak se jejich konečky vlastně odírají. Nepřišel jsem na nic jiného, než je nějaký čas nosit v drdolu, nebo aspoň culíku. Teoreticky by pak měly tu „kritickou“ délku přerůst a zase zvládat růst volně.

Jinak tohle se tu už mnohokrát diskutovalo, akorát netuším, kde konkrétně. Možná zkus trochu zaexperimentovat se zdejším vyhledáváním ohledně již zmíněné „kritické délky“.

A držím palce, aby rostly. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elvíra123
0-7
0-7


Založen: 20.1.2021
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2022 11:46 am    Předmět: Citovat

Teď nedávno jsem si měřila vlasy a mám 81 cm od pěšinky. A mám je asi tak po zadek. Nebo spíš na začátek zadku. A nechám si narůst ještě delší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nadrazak
0-7
0-7


Založen: 19.9.2023
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2023 11:36 pm    Předmět: Pozdrav Citovat

Ahoj. Před nedávnem jsem se zaregistroval a byl zvědav, co se tu bude dít. Teď mám i víc času, protože jsem se stal "svobodným mládencem" a když pročítám příspěvky, nejvíc to tu žilo před 10-15 lety. Tak by mě zajímalo, jak jsou na tom ty, které tehdy měly vlasy pod zadek, po kolena či ještě dál. Třeba se to tu znova rozhýbe. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 217, 218, 219

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.