Jak mít Husté vlasy ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da53cdc19e3e411cd4a54bcccdbab7e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2021 11:18 am    Předmět: Jak mít Husté vlasy ? Citovat

Mám sice vlasy dlouhé, ale extra husté nejsou.. Čím je podpořit, aby zhoustly ?

Viděla jsem kámošku, která má šíleně husté vlasy a dlouhé. Od mala je nemá stříhané, jen minimálně občas konečky. Nepoužívá žehličky, fény ani nic podobného. Žádné masky, balzámy nic...Jen šampon a to ještě levnější a přírodní jako kopřivový apod.... Vlasy nechává volně uschnout.

Tedy skoro stejná péče jak já. Až na to stříhání, mě byly vlasy stříhané cca do 12 let..

Tak čím je podpořit aby zhoustly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2021 6:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, bohužel je hustota vlasů dána geneticky a stříhání v dětství na to vliv nemá. Slyšela jsem spíš opačné povídačky, kdy měly být vlasy hustší, pokud se stříhají. Je to samozřejmě blbost, počet vlasů vyrostlých z pokožky hlavy to nezmění. To nezmění nic. Jediné co se dá ovlivnit je kvalita vyrostlého vlasu. Ani ne tak tloušťka vlasu, ta je také dána spíše geneticky (někdo má jemné tenké vlasy a jiný koňské tlusté žíně). Ale kvalitou myslím spíše pevnost a pružnost vlasu, k tomu je potřeba adekvátní výživa kořínků a péče o vlasy, šetrné česání a šetrné účesy. Vlasy máš dle profilovky krásné, tak si jich užívej a pečuj o ně s láskou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.