Alopecie,lysiny, pleš
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=282a53e341ad2ee184e7f50de0a5b991Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skořice
8-20
8-20


Založen: 3.4.2021
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2021 7:35 pm    Předmět: Urifyto Citovat

Hodně dobrá věc proti padání vlasů je dárcovská urinoterapie, která je vylepšená tím, že dárkyně pije speciální bylinné čaje, říká se tomu urifyto. Výhoda je taky v tom, že urina je pak spíš cítit po bylinách a je snadnější ji vypít. Momentálně jsem se se svojí dárkyní domluvila, aby před tím pila hodně kopřivový a chuť je lepší. A třeba i ten terapeutický efekt její uriny se zesílí. Je otázka, jaké byliny zkusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: ne prosinec 19, 2021 12:02 am    Předmět: Citovat

uf, no urinoterapiu fakt nedávam Very Happy

Tiež som si našla malú plešku, úplne bez vlasov. Bežala som okamžite ku trichologičke, na krv, ešte ma čakajú kamerové snímky skalpu a potom sa uvidí. Po prvom rozhovore s trichologičkou to vyzerá ako reakcia na extrémny stres. Výsledky z labákov budú až po Vianociach, tak dúfam, že dovtedy nevypadá aj zbytok vlasov

Ako bonus mám zároveň rozbehnutú aj seboreu, aby bola väčšia sranda Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2021 4:33 pm    Předmět: alopécia + seborea Citovat

budem sem písať aktualizácie, možno sa to raz niekomu zíde Smile

trichologička mi povedala, že mi nemôže nasadiť žiadnu terapiu na plešku, kým mám zapálenú pokožku seboreou. Zatiaľ mi nafotila hlavu makro foťákom, poslala snímky do labáku a čakáme na výsledky.
Kým prídu, liečim seboreu šampónom Ducray Kelual DS. Svrbenie sa zmierňuje, lupín je menej po prvom týždni používania, umývala som každý druhý-tretí deň.

Bola dosť zhrozená, keď som sa priznala, že som zvykla spať s mokrými vlasmi. Vraj mám byť rada, že mám len seboreu a nie aj mykózu Rolling Eyes

Takže zatiaľ ničím seboreu a čakám na výsledky z trichológie Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JuankoN11
0-7
0-7


Založen: 20.7.2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 12:48 pm    Předmět: Citovat

Jsem v tomto tématu docela nováček, ale potřebovala bych poradit Very Happy Začaly mi docela dost padat vlasy a nevím si s tím rady Very Happy Na netu jsem našla tohle https://plushair.cz/kategorie/minoxidil/. Smile Má někdo s tímto produktem nějaké zkušenosti? Zda to pomáhá a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.