!!!Pomoc!!! Jak se zachází s papiloty?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08568febfb1f23c9141afb6dc1c0adb4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ange
0-7
0-7


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 6:10 pm    Předmět: !!!Pomoc!!! Jak se zachází s papiloty? Citovat

Ahoj, potřebovala bych nutně pomoc.....tuhle sobotu mam maturiťák tak sem si chtěla na hlavě udělat nějakej zajímavej účes, tak jsem si koupila papiloty, ale vůůůbec nevim jak se s tim zachází...teda vim, že se to do těch vlasů musí zamotat, ale neopadaj mi ty papiloty přes noc???A od kamarádek sem slyšela, že ty vlnky, co to vytvoří tak to vůbec nevydrží....jaké sou vaše zkušenosti????díky moc za odpovědi.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

ja som si prave vcera kupila zopar tychto papilot. ale budem ich potrebovat viac, takze este si ich budem musiet dokupit. mala som ich vcera na hlave asi 4 hodiny a to na suche vlasy. celkom mi urobili pekne vlnky. ale v noci som ich nemala, takze neviem ako to drzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:30 pm    Předmět: Citovat

Papiloty jsem měla před deseti lety , ale vůbec mi nedržely , možná , že tenkrát nebyly vyrobeny moc kvalitně . Rolling Eyes Měla jsem jich na hlavě asi dvacet a do rána jich vydrželo pět. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

Já mám doma nějaké hooodně staré papiloty a ty mi drží i přes noc, dívala jsem se v obchodě na ty nové a ty by mi asi nedržely, protože jsou takové tuhé a méně ohebné mi připadá. Jinak normálně vezmu pramen vlasů, zvednu ho nahoru a papilotu dám asi do půlky - první obtočím konec a pak točím směrem k hlavě, aby ten koneček zůstal někde uprostřed a nevypadl, no a pak ty dva konce papiloty překřížím a točím s něma jak vývrtkou Laughing (teda nevím, jestli mě někdo pochopí Laughing )Papiloty mi v noci nikdy nespadly, ale taky teda nejsou nějak moc měkké, ale pořád lepší než pěnové natáčky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Můžu místo papilotů doporučit alobal. Má to stejný efekt, je to levnější a nacpu jich na hlavu kolik potřebuju a hlavně mi drží.
Když je hodim na tu morkou kebuli párkrát to přetáhnu jemně fénem aby se ta hlava zahřála, ten alobal v sobě to teplo hezky udrží,takže se ty vlasy zahřejou i zevnitř.
Zrovna tenhle víkend jsem byla na plese a dávala jsem si ten alobal přes noc na morký vlasy a vydrželo mi to cca od 16h do 5ráno s tim,že to bylo ráno furt vlnitý,ale už krapec přirozenějš.
Těch "papilotů" jsem si nadělala cca 34myslim. Padlo na to 3/4 rule alobalu,ale když je sundam z hlavy jsou v pořádku a příště je můžu klidně použít zas Smile
Každý koho jsem potkala mi hned chválil vlasy, že to je dost cool účes. Vlasy mam po lopatky a sestříhané takže z toho nakonec vylezl sexy účes a la medůza,co vylezla z postele Laughing .
Tužidlo jsem si zamopěla koupit, takže jsem ty vlasy po sundání jen projela prstama a gelem abych ty vlny nenarušila a nakonec sem to po zaschnutí gelu přestříkala lakem na vlasy se třpytkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

ja mam penovy papiloty z oriflamu a drzi krasne. nikdy mi zadna z hlavy, kdyz s nima spim nespadla;) Cool ja to delam tak, ze si tradicne umyji vlasy, az kdyz uz jsou skoro suche, tak je jemne rozcesu. Potom si vezmu pramen vlasu, do dlane prsknu trochu tuzidla nebo gelu(to jen v krajni nouzi, kdyz neni tuzidlo- vlny jsou moc tezke). Rozetru to tak od poloviny nataceneho pramene, pak prilozim papilotu ke koneckum pramene a tocim a tocim a tocim..dokud neuznam, ze uz budu mit dost vlasu natocenych a zacvaknu tu papilotu;) tak postupuju po cely hlave..nekdy vlasy, kdyz je mam vse natoceny i trochu prestrikam lakem a jdu spat...rano vypletu papiloty z hlavy, prekontroluju zda mi tam zadna nezbyla;) trochu prehrabnu prstama a jeste jednou, dvakrat (kdyz venku treba fouka) prefouknu lakem na vlasy a hotovec Wink Cool nic na tom neni vazne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Já mám doma nějaké hooodně staré papiloty a ty mi drží i přes noc, dívala jsem se v obchodě na ty nové a ty by mi asi nedržely, protože jsou takové tuhé a méně ohebné mi připadá. Jinak normálně vezmu pramen vlasů, zvednu ho nahoru a papilotu dám asi do půlky - první obtočím konec a pak točím směrem k hlavě, aby ten koneček zůstal někde uprostřed a nevypadl, no a pak ty dva konce papiloty překřížím a točím s něma jak vývrtkou Laughing (teda nevím, jestli mě někdo pochopí Laughing )Papiloty mi v noci nikdy nespadly, ale taky teda nejsou nějak moc měkké, ale pořád lepší než pěnové natáčky Smile

Dělám to jako ty, i když někdy točím od konečků... Zkoušela jsem i natáčky se suchým zipem, ale nedalo se s tím spát a těžko se vymotávaly... Papiloty jsou naopak pěkně měkoučké, takže se s nimi spí relativně dobře a taky se mi zatím žádná v noci neprchla Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:35 pm    Předmět: Citovat

Nátáčky na suchý zip už nikdy víc Twisted Evil , hlavně když jsou vlasy delší, nejde to z nich vymotat. Když jsem mívala vlasy krátké - sestříhané Twisted Evil tak to šlo, ale teď když jsem to zkoušela, tak jsem si pak div nenadávala, vlásky to skoro vůbec nepodtočilo a strašně mi zelektrizovaly, jak jsem od nich ten zip odtrhávala Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:37 pm    Předmět: Citovat

Já si na ně točila vlasy kousek pod ramena a byl to boj, hodně rychle mě to přešlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofinka
41-80
41-80


Založen: 21.4.2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

Zaujal mě nápad s tím alobalem, jen si neumim představit jak se ta papilota vyrobí. Vždyť na to musí padnout spousta alobalu, aby byla dostatečně objemná. Nebo na to je fígl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.