Henna na chemicky barvené vlasy a naopak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 166, 167, 168  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76adfb0683dd3fec86b866248db843fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 2:02 pm    Předmět: Citovat

Taky si nemyslím, že by slunce hennu z vlasů vyšisovalo, ale mně v létě neblednou ani "přirozené" vlasy.
Jináč jsem taky zkoušela hennu na melír (ano, byla jsem kdysi tak hloupá, že jsem si ho nechala udělat, ale už to chudinkám vlákům neudělám), byly mezi tím asi 4 měsíce, ale chytlo mi to jen malinko a to málo se velice ryhle vymylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 7:23 pm    Předmět: Citovat

Mě sluníčko hennu nevyšisovává ani se mi nevymývá . Ach jo , já ji snad mám už doživotně . Sad Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tina
0-7
0-7


Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 12:03 am    Předmět: HENNA Citovat

Ahooj, tak já používala Hennu hooodně let,ale pravou indickou.měla jsem vlasy naprosto úžasný,dlouhý,hustý,pevný,krásný,chytala mi do měděna,proti slunci jsem tam měla měděné odlesky i když barva byla mahagon,no bomba,každý mi vlasy obdivoval.Jednou jsem byla marnivá a chtěla změnu,letěly melíry a já si nechala udělat proužky i na hennu,kterou jsem používala po 14 dnech.chytly dobře,nic se nestalo,jen byly najednou vlasy bez života a polámáné,BYLA TO ZMĚNA,VLASY SVĚTLEJŠÍ A JÁ BYLA RÁDA ŽE VYPADÁM JINAK.DALA JSEM SI JEŠTĚ PROUŽKY A KONEC.VLASY STRAŠNÉ,ZNIČENÉ-MUSELA JSEM JE NECHAT PŘISTŘÍHNOUT A NYNÍ SE CHCI K HENNE VRÁTIT,ALE TA PANÍ CO MI PRODÁVALA INDICKOU SE ODSTĚHOVALA A JÁ NEVÍM PO KTERÉ SÁHNOUT,PORADÍTE MI????

MOC DĚKUJI TINA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Tino, vítej u násSmile To je nepříjemná věc, s těmi melíry. Co se týče henny, lidi si tu nejvíc chválí Hennecolor (kde se sežene najdeš buď přímo ve vláknu toho názvu nebo ve vláknu "Kde nakoupit", kvalitní hennu má taky Lush, Logona, Urtekram a někteří další výrobci přírodní kosmetiky. Anebo se snad dá sehnat pravá henna v různých indických krámech, třeba v Sanu Babu v Praze na Starém Městě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 6:29 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Smile Nemáte ještě někdo prosím zkušenosti s hennováním odbarvených vlasů? Mám je lehce zesvětlené, ale jsou docela v pořádku a chtěla bych oživit barvičku. Nějaký světlejší odstín. Některé jste tu psaly o nějaké Blond zlaté a že prý chytá do zelena? Nezkoušely jste někdo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:52 pm    Předmět: Citovat

Kazdopadne je treba pockat od posledniho barveni nejmene mesic, protoze henna nechyta na chemickou barvu, pripadne chytne az moc. Pak bych to zkusila na nejakem schovanem praminku vlasu. Prave Zlata blond je ponekud lehce nevyzpytatelna. S tim barvenim do zelena tady ma zkusenosti Kathory Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arcana
41-80
41-80


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Mně teď odrůstají blonďaté melíry a chtěla bych je aspoň trochu ztmavit. Zkoušela jsem na jeden pramínek hnědou hennecolor, ale chytlo to taky trochu do zelena. Po prvním mytí se to zas úplně vymylo a po henně nezůstala ani stopa, asi budu muset holt počkat až melír ještě trochu odroste a pak ho ustřihnout Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:31 pm    Předmět: Citovat

Při apilikaci henny na světlé nebo zesvětlené vlasy je vždy třeba čekat nepředvídatelý výsledek.. :-/ Na druhé půlce hlavy mám pár pramínků melíru a když jsem zkoušela Zlatou Henecolor, tak mi chytla docela vyblitě neurčitě žlutě a podle okolí ty melírové konce do zelena.. Pro mě nějaké testování pramínkem moc nemělo význam, na jiné části hlavy to chytá jinak. Jinak od melíru jsem skoro dva roky a přesto to udělalo paseku, takže bych ten časový údaj brala hooodně s reservou. Chemicky se naruší vlas jednou a pak už je narušený napořád, takže časový odstup nebude mít žádný vliv, řekla bych...

Eltecko, risknout to můžeš, třeba Ti vyjde hezký odstín, na každém to opravdu chytá jinak Smile Jinak se myslím nemusíš bát, že to budeš mít doživotně, henna se vymývá (i když já si vymývání nevšimla, hold jsem na barvy ignorant Laughing ) Ale třeba, když jsem na začátku listopadu zkoušela nabarvit dva prameny měděnou Hennecolor, tak i teď, v březnu, pořád září křiklavě oranžově... Je to nepředvídatelná alchymie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Díky za reakce Smile Já už mám světlé vlásky dlouho, odrosty zesvětluju jen takovým sprejem od palette, neřekla bych že jim to moc ublížilo. Barvila jsem opravdu jen párkrát (3x Smile, ale od té doby co mi přestali vyrábět úžasnou Férii Champagne, nevím co si na hlavičku naplácat. Díky kladným ohlasům mnoha z vás mě láká ta henna (nevěděla jsem, že je i světlá! Shocked ), ale zase se mi něchce riskovat, že budu třeba 14 dní chodit jako vodník!!! Smile Bojím! Prosím poraďte ještě, kde se taková henna dá koupit...? Jsme z Prahy. Zjišťuji, že normální drogeriové řetězce stále méně uspokojují mé potřeby, protože se přeorientovávám na přírodnější produkty a to opravdu aby pohledal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
Díky za reakce Smile Já už mám světlé vlásky dlouho, odrosty zesvětluju jen takovým sprejem od palette, neřekla bych že jim to moc ublížilo. Barvila jsem opravdu jen párkrát (3x Smile, ale od té doby co mi přestali vyrábět úžasnou Férii Champagne, nevím co si na hlavičku naplácat. Díky kladným ohlasům mnoha z vás mě láká ta henna (nevěděla jsem, že je i světlá! Shocked ), ale zase se mi něchce riskovat, že budu třeba 14 dní chodit jako vodník!!! Smile Bojím! Prosím poraďte ještě, kde se taková henna dá koupit...? Jsme z Prahy. Zjišťuji, že normální drogeriové řetězce stále méně uspokojují mé potřeby, protože se přeorientovávám na přírodnější produkty a to opravdu aby pohledal...


noo,já jsem tak pátrala na různých zahraničních stránkách a třeba taky v návodu hennecolor a tam je,že i tmavší vlasy může zlatá blond trochu zesvětlit..protože myslím,že konkrétně v ní henna jako taková neni,nebo je jí tam minimum a tím pádem je tam hlavně cassia a heřmánek a další bylinky..
jinak ale mě zlatá blond chytla na melír do žluta,ale tak po dvou umytích se to zlepšilo.a teď používám ořechově plavou nebo hnědou hennu z dm,aby se mi ty vlasy sjednotily a navíc,na ty světlejší vlasy to chytá trochu do měděna a to se mi zatím docela líbí..je to jemné a nemá to každý.
a jinak obchody v praze jsou přímo na stránkách hennecolor.com,v praze je jich hodně.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 166, 167, 168  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.