zážitky, příběhy, výkřiky a výlevy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 144, 145, 146  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be616bfd34689cc6e4d8b8617152d39cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červen 10, 2006 7:32 pm    Předmět: Citovat

Mozna by nebylo marny to prejmenovat, JAKY NEJOTRESITELNEJSI zazitek, protoze to ja bych psala, az by se ze me kourilo, a nepochybuji o tom, ze by nas bylo vic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ela
0-7
0-7


Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 10, 2006 7:16 am    Předmět: jeden z mých záZZZitků... Citovat

Jeden z mých zážitků s dlouhými vlasy ...(mimochodem opravdu bych nikdy neřekla,že budu vést debaty zrovna na téma dlouhých vlasů...Smile,ale je to zábava)...Než mi kadeřnice zkrátila vlasy o nějakých 30 čísel (to jsem chtěla jen zastřihnout...ale asi to znáte jak to chodí když kadeřnici řeknete,že chcete jen zastřihnout konečky...Sad tak si pamatuji,že jsem jela v Brně v tramvaji a sedl si vedle mě jeden kluk,měla jsem rozpuštěné vlasy (tehdy přes 80cm) a jakmile se usadil...tak jsem mu po chvilce sdělila..."promiňte,můžete se trochu posunout?sedíte mi na vlasech..." Borec mi brněnským přízvukem (moc hezký to přízvuk) odpověděl: Cože?Kurňa,na tém sedím poprvé. Smile Nevím,ale byla to sranda. Tak tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 2:33 pm    Předmět: Re: jeden z mých záZZZitků... Citovat

Ela napsal:
tak si pamatuji,že jsem jela v Brně v tramvaji a sedl si vedle mě jeden kluk,měla jsem rozpuštěné vlasy (tehdy přes 80cm) a jakmile se usadil...tak jsem mu po chvilce sdělila..."promiňte,můžete se trochu posunout?sedíte mi na vlasech..." Borec mi brněnským přízvukem (moc hezký to přízvuk) odpověděl: Cože?Kurňa,na tém sedím poprvé. Smile Nevím,ale byla to sranda. Tak tak.




Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 9:30 pm    Předmět: Citovat

Já Vám to prostě musím napsat... Rolling Eyes dneska ráno jsem jela do školy a do autobusu přistoupila dívčina...asi ze všeho nejdřív jsem si všimla snad 5 piercingů v obličeji (ale to sem nepatří, jen mě to upoutalo) a hned jak se slečna otočila, uviděla jsem co jsem ještě neviděla...měla vlasy do půlky stehen,ale...když se pootočila ještě kousek, zjistila,jsem, že má jednu půlku vlasů obarvenou na černo, ta druhá kterou byla ke mě předtím otočená byla taková přirozenější zrz,ale u hlavy jí byly vidět odrosty...v tu chvíli moje srdce zaplakalo nad takovou obarvenou pohromou na těch krásně dlouhých vlasech...no... byla jsem moc smutná... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so leden 06, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

O tomhle vám musím prostě říct.Včera sem seděl v hospodě se svým kamarádem a jeho otcem.Přišel tam nějakej kamarád teho otca,že se ale kolik let neviděly.A ten kamarád se ho ptal jestli nemá i dceru.On říkal,že jo.Tak ukázal na teho mýho kamoša a zeptal se:A to je tvoja přítelkyňa?Ne to je jeho sestra vysvětlovaly sme mu,ale on se zeptal znova.A pak mě to došlo.On najednou ukazoval na mě.Ptal se jestli já su kámošova přítelkyňa Very Happy .Otec toho mýho kamaráda se na mě podíval a říká:To?To je kluk.A ten typan se mě začal omlouvat:Sorry,víš ty máš ty dlouhý,rovný vlasy.A omlouval se mě ještě asi hodinu Very Happy Laughing Twisted Evil .Nevěděl jsem jestli se mám smát a nebo se urazit Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: so leden 06, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
O tomhle vám musím prostě říct.Včera sem seděl v hospodě se svým kamarádem a jeho otcem.Přišel tam nějakej kamarád teho otca,že se ale kolik let neviděly.A ten kamarád se ho ptal jestli nemá i dceru.On říkal,že jo.Tak ukázal na teho mýho kamoša a zeptal se:A to je tvoja přítelkyňa?Ne to je jeho sestra vysvětlovaly sme mu,ale on se zeptal znova.A pak mě to došlo.On najednou ukazoval na mě.Ptal se jestli já su kámošova přítelkyňa Very Happy .Otec toho mýho kamaráda se na mě podíval a říká:To?To je kluk.A ten typan se mě začal omlouvat:Sorry,víš ty máš ty dlouhý,rovný vlasy.A omlouval se mě ještě asi hodinu Very Happy Laughing Twisted Evil .Nevěděl jsem jestli se mám smát a nebo se urazit Very Happy .


Tak to je brutální Laughing Mě se jednou stalo to samé, ačkoli jsem v té době dlouhé vlasy měla a přesto jsem byla kvůli své chladnokrevnosti ve tmě považovaná za kluka Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 12:30 am    Předmět: Citovat

no tak něco podobného se stalo mému příteli. Kdysi ještě nosil dlouhé vlasy( ted už je má krátké) a jednou jsme seděli venku naproti sobě, a šli dva chlapi (mě viděli do obličeje a jeho jenom zezadu) a zavolali, tak co holky, vyrazíte s náma někam dneska večer? Můj přitel se otočil a došlo jim to...Neřekli pak už nic a rychle pádili pryčLaughing Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

To je něco jako ta scéna z Noci na Karlštejně: "Neboj se, milé dítě!"- "Já se nebojím, já jsem chytil tchoře."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Jé, tohle se nám s Vlkoněm stalo také. BYli jsme v Třeboni, a Vlkůň byl otočený zády do ulice. Jel kolem nějaký kluk na kole, a začal žoviálně: "Čau holky, nejdete taky tam a tam?" Vlkůň - se ototčil a ten kluk málem spadl z kola! To jste neviděli, jak rychle byl v prachu! Very Happy
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 9:18 pm    Předmět: Citovat

Já se s Vámi musím podělit o pár vlasových poznatků, o kterých jsem dnes přemýšlela po cestě šalinou (pro mimobrněnské tramvají):

1. poznatek
V Brně je neuvěřitelné množství dlouhovlásek, jenom já jsem dnes potkala pět s krásnými vlasy nad zadek, jednu s copem hluboko pod zadek a nepočítaně s vlasy do pasu

z toho vyplývá: kdo tu tvrdil, že v Brně dlouhovlásky nejsou, tak je asi slepý nebo by měl trávit méně času u počítače a více času na ulicích:)

2. poznatek
V Brně je neuvěřitelné množství dlouhovlásků

z tohoto poznatku jsem ještě nevyvodila žádné závěry, na toto téma byla jízdou tramvají příliš krátká, snad jen, že bych se měla odnaučit po těch dlouhovlasých lidech tak čumět, musím jim připadat dost divnáSmile

3. poznatek
Moje vlasy se pravděpodobně nelíbí nikomu jinému než Romům. Romům se za to líbí hodně. Jen dneska si na ně chtěla nějaká Romňi šáhnout, jedna na mě volala z auta, že mám krásné vlasy a dva mladí Cikáni za mnou šli celý blok a zpívali mi o ?šukar bala? a ?šukar jakha?(pro neznalé o krásných vlasech a krásných očích) a zvali mě na diskotéku. A to sem je měla celou dobu zamotané do uzlu.

Z toho vyplývá ? joj, mí Romové mi rozumí!!! Hopaaaa:-)
Z toho vyplývá: Za nějakého se vdám!
Z čehož vyplývá- Přestat chodit do školy a začít se učit pořádně vařit a uklízet, což jsou v komunitě vlastnosti mnohem více ceněné než nějaké pseudointelektuálství Smile )

4. poznatek
Sestříhané dlouhé vlasy na ramena /lopatky na mě působí jako neuvěřitelně nudný a konformní účes

apgrejdováno v 21:50: samozřejmě naprosto nemyslím takový účes jako má Ilonka- to je kočka a žádná tuctová šedá myš!!!!

Z toho vyplývá- pokud mě vlasy omrzí, tak si nechám udělat dready nebo číro!
Z toho vyplývá... punk is not dead!
Z toho vyplývá ? až na to budu mít peníze, nechám si udělat piercing do nosu, jo! = takový nápad jsem měla naposledy v pubertě
z toho vyplývá - začínám se asi vracet se vším všudy do puberty
z toho vyplývá: ježišmarijá, to snad nééééé


5. poznatek
Aha, tak ten se netýkal vlasů, ale problematiky čského daňového systému, toho Vás ušetřím

6. poznatek
Celou cestu tramvají jsem přemýšlela o vlasech
Z toho vyplývá: už mi z tohohle serveru totálně hrabe
Z toho vyplývá: měla byt to radikálně omezit nebo skončím špatněSmile


Naposledy upravil Nika dne st březen 07, 2007 9:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 144, 145, 146  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.