Hair booster - potravinový doplněk
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f845a7695dea4251f69af0721b81f595Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

Hair booster jsem mela asi pred rokem a v lete jsem si vsimla novych asi peticentimetrovych praminku vlasu, takze nejspis vyrasily nove Smile Ted ho obcas taky zobu a vlasy mi zacinaji docela dost podrustat. Jinak jeste jsem zkousela biosil, nehty jsou po nem krasne pevne, ale u vlasu jsem nic nepozorovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

Já už tři týdny zobu Hair Booster, který jsem začala brát ihned po dvouměsíčním užívání Biosilu spolu s Hair Fitem. Taky mi vyrašila spousta nových vlásků, ale nevím, jestli je to způsobeno těma vitamínovýma tabletkama, hennou nebo vlasovou kosmetikou, kterou teď používám...Ale osobně si myslím, že Biosil pomáhá opravdu jen nehtům, stejně tak i Hair Fit. Nejlepší je asi ten Hair Booster (podle složení). Kdysi jsem brala ještě Revitalon, ale po něm mi bylo dost špatně. Jinak na tohle téma je velmi rozvinutá diskuze na http://www.vicevlasu.cz/ Je tam toho dost, chce to jen čas si to všechno pročíst Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Tak ja mela Hair booster, brala jsem ho skoro rok a musim rict, ze nejake ucinky jsem vubec nepozorovala. Me zacly hodne rust vlasypo beauty you ated beru inneov, a zda se mi, ze vlasy taky hodne rychle rostou. Ale ten inneov je silene drahy, ja ho dostala, jinak bych si ho asi nekoupila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

Hair Booster jsem vyzkoušela čistě ze zvědavosti a řekla bych že mi zabral snad ze všech přípravků na podporu vlasů nejvíc (teda revitalon též není špatný, ale docela drahý a hlavně mi bývalo občas když sem ho jedla na lačno v žaludku docela "divně") naštěstí sem to pokaždé překonala;). S Hair Boosterem sem měla pocit, že i nehty né jen vlasy si pěkně užívají a rostou..Wink Jinak co můžu ještě doporučit z vlastní zkušenosti je Kelp.. po něm se mi stav vlasů i nehtů teké hodně zlepšil.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewelinn
41-80
41-80


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

já ho teďkom používám asi dva měsíce.. nevím ale mám pocit že jak si zajedu do vlasů mám tam malého ježečka, jestli mě chápete.. Laughing tak asi mi to roste..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Hair booster je určitě dobrý,už podle složení i poměru tablet,časového užívání a ceny. Jen v něm chyběl křemík a myslím že i biotin,tak jsem k němu ještě brala biosil. Ale nic moc převratného jsem po něm nezpozorovala,pro mě to byl průměr. Teď beru Koncept for life od Pangaminu a jsem dost spokojená. Voní po kvasnicích a něčem a mi to hrozně moc voní,asi mi něco z toho voní. Jinak kelp beru taky(mám náběh na štítnou žlázu,ale hlavně ho beru kvůli vlasům)-jen ho musím "čtvrtkovat" tz. že tabletku rozlomím na 4kousky a každý den spolku jen 1/2tablety,protože mi po té první(celé tabletě) v hřebenu zůstal pěkný chomáč vlasů a na další den to bylo zase v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maaarta
21-40
21-40


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 5:35 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost s tímhle přípravkem? Pro ty, co o tom ještě neslyšely je to doplněk stravy. Dodává látky nezbytné pro růst vlasů, příznivě ovlivňuje strukturu vlasu, udržuje a zvýrazňuje přirozenou barvu vlasů. Alespoň takhle je to na krabičce, tak bych chtěla vědět jestli to někdo používáte nebo jste používal a jestli to mělo nějaký příznivý dopad... díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 5:44 pm    Předmět: Citovat

http://www.vicevlasu.cz/hair-booster-2-52-0.html tohle jsem našla, třebas z toho něco vyčteš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Maaarto, téma už tu bylo, tak jsem přesunula a spojila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 10:16 pm    Předmět: Citovat

tak by mě zajímalo jestli je účinnější tohle nebo gs eladen..jedno bych koupila, abych se pokusila dostat růst vlasů k hranicím genetiky:D, ale nevím co zabírá nejvíc, nejviditelněji?...nebo čistý methionin, ikdyž u toho si nejsem jistá jestli to není čístě proti padání..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.