Jablečný ocet
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c881460b01546fefc12d4a6b5119290Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 10:19 pm    Předmět: článek Octová lázeň s esenciálními oleji Citovat

Poznámky a komentáře prosím sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 7:31 am    Předmět: Citovat

Krásný soupis olejůSmile ale některé mohou poměrně dost lidí alrgizovat, hlavně ty citrusové:)jen pro zajímaost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si právě spláchla hlavu podle tvého návodu Very Happy . Jediný esenciální olej, který jsem sehnala je Litsea Cubeba (určený ke koupelím a masážím), trochu mně teď sálá a hřeje hlava, jablečný ocet vůbec necítím. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

tak ja to v sobotu zkusila a vysledek primo perfektni,nadherne se vlasky rozcesaly(vune byle nejprve hodne silna muj oblibeny ylang-ylang az se mi zamotala hlava)a vypadaji pevnejsi,jsem moc spokojena a asi to budu delat pri kazdem myti Wink Jen priste dam o chlup min octa a o pid mene oleje(jen muj pocit)Ale jinak se to vlaskum libilo juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mooooooooooooc Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

a vcera v noci jsem to zkusila s okapku min oleje a je to jeste lepsi Very Happy Very Happy Very Happy opravdu se mi to zamlouva,pak se to krasne cese a vlasky jsou jemne hladoucke Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
a vcera v noci jsem to zkusila s okapku min oleje a je to jeste lepsi Very Happy Very Happy Very Happy opravdu se mi to zamlouva,pak se to krasne cese a vlasky jsou jemne hladoucke Very Happy

Tak to jsem vážně ráda, že se našel odvážlivec, který to vyzkoušel a že to dokonce byl pokus úspěšnýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

jsem ted doma a mamca nemela jablecny ocet a svuj sem zapomnela,tak jsem to zkusila bez octu jen aroma a jojoba olejik s vodou a je to taky prijemny,ale vlasky nejsou az tak leskly a ne tak pekne rozcesavaci,ale jinak se jim to taky libilo Very Happy Wink A dani opravdu jsem rada ze jsem se nechala tvym clankem zlakat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

dani jen jsem ucinila jediny objev ktery me na teto kure nevyhovuje a to ze mam rychleji zamastene vlasy Confused Uz misto myti jednou za 5-6 dnu si je myusim myt jednou za 4-5 dnu.A casto spis ten ctvrty den Crying or Very sad Ale jinak porad stojim za svym,je to supr Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 4:22 pm    Předmět: Jablečný ocet Citovat

Říká se, že je dobré po umytí vlasů udělat poslední oplachování jablečným octem... Zkusila jsem to podle recetu 2 pol. lžíce jabl. octa na 250 ml. vody plus 3-5 kapek esenciálního oleje... U toho receptu psali, že až to uschne, tak ocet vyčichne, ale já ho den po umytí pořád cítím Mad Ale uznávám, že mi vlasy přijdou pevnější a uhlazenější...
Jaké máte s jablečným octem zkušenosti vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

O jablečným octu se něco psalo tady , tak se mrkni . Wink
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1037
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.