Inneov na vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ef3466017313a300cce2a3a41d6dbb6aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 4:38 pm    Předmět: Inneov na vlasy Citovat

Ahoj. Chcem sa s vami podelit o moju skusenost s tymito tabletkami. Farbim si vlasy kazdy mesiac, mam ich cierne, no dost suche. Uz 6 mesiac beriem tabletky Inneov a mne pomohli. Vlasy mi menej padaju a tiez sa mi zlepsila kvalita, co mi potvrdila aj moja kadernicka, nie su uz take suche. Tak isto pouzivam sampon od Loreal Professionnel Absolut Repair a aj masku z tejto rady, ktora je podla mna uplne skvela. Co sa tyka rychleho rastu, na to neexistuje nic, je to dane geneticky. Pripravky mozu ovplyvnit kvalitu, hustotu vlasov, ale rychlost rastu v ziadnom pripade. Takze zatial tolko z mojej strany. Zelam krasny den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 5:23 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem je užívala asi půl roku, ale valnou změnu jsem nepozorovala. Je super, že ti to pomohlo. Mě spíš pomohl Revalid, zkoušela jsem ho v listopadu a po tom měsíci se hodně omezilo vypadávání vlasů - ono asi záleží z jakého důvodu se zhorší kvalita vlasů nebo proč začnou vypadávat. Já zkoušela kdeco od přírody až k těmhle tabletkám. Ten Inneov myslím pomáhá posilovat kořínky? Něco takového tam snad psali, už nevím. A u toho Revalidu je zase uvedeno, že funguje při hormonální nerovnováze v organismu. No, ať je to jak chce doufám, že až přejdu k Henně, že už nic z toho nebudu potřebovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

To já jsem si nejdříve zjistila složení těchto tablet a pak se rozhodla že do toho nikdy nepůjdu. Obsahují jen zinek, katechiny( ty se dají přirozeněji získat pitím zeleného čaje) a taurin. U taurinu jsem četla komentář lékaře který jeho účinky na vlasový váček vyvrátil. Sice je to aminokyselina ale má spíše´účinky na růst svalové hmoty atd.
Jinak Absolut repair jsem zkoušela v salonu a bylo to fakt dost dobrý. Souhlasím hlavně s tou maskou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

Jsem si chtěla koupit vitamíny na vlasy po porodu a lékarnice mi řekla, že to samé mám ve vitamínech pro těhotné a kojící.. takže je to zbytečné Smile (a ty vit. pro teh. jsou rozhodně levnějsí Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
Jsem si chtěla koupit vitamíny na vlasy po porodu a lékarnice mi řekla, že to samé mám ve vitamínech pro těhotné a kojící.. takže je to zbytečné Smile (a ty vit. pro teh. jsou rozhodně levnějsí Smile )


Souhlasím, také už mi to pár lidí řeklo takže na tom musí být něco pravdy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

Takže ikdyž jsem "netěhotná" tak pro hezké vlasy si mám dojít do lékárny pro tabletky pro těhotné? Laughing Zajímalo by mě, jak by reagovalo okolí, teda hlavně doma, ikdyž už si zvykli, že co mluvím o DV, tak vždy přijdu s něčím zvláštním. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nelly4
0-7
0-7


Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

ahojky,
tak já beru taky tabletky inneov asi měsíc a půl a opravdu pozoruji změnu !!!! Laughing
vlasy mi už vůbec nepadají, jen tak asi 10 vlasů při česání na kartáči... Laughing
jsem opravdu moc spokojená !!!!
a to mi po porodu padali opravdu hodně !!!!! a díky inneov se to zlepšilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.